Na Arenie Lublin odbędą się Festiwale Disco Polo i Italo Disco. Znany jest już rozkład imprez na ten rok

We wtorek przedstawiony został rozkład imprez, które odbędą się w tym roku na Arenie Lublin. Wśród nich będą dwa duże koncerty: jeden z muzyką Disco Polo, drugi z nurtu Italo Disco.

25 komentarzy

 1. A te koncerty to w przerwach meczów Motoru, i Górnika
  ,,, GÓRNIK ŁĘCZNA TYLKO W ŁĘCZNEJ,,,

 2. uuu ale błota nawiozą 😉

 3. ha ha to pójdziesz i posprzatasz hihi

 4. Po wój było stadion na kredyt za wiele milionów budować? Pomnik pychy i nie gospodarności Żuka.

 5. co sie Zuka czepiasz? Bardzo dobrze, ze wybudowal stadiona. Przynajmiej na koncerty mozna isc, bo za poprzednich prezydętów to nie bylo żadnych koncertów.

  • Na takie koncerty i imprezy które tam są organizowane, to hektar lub dwa łąki pod miastem a nie stadion za grube miliony plus kredyt do spłacenia przez prawnuki. A propos, kredyt w polskim banku czy niemieckim? Ciekawe, kiedy Żuk wpadnie na pomysł budowy całorocznej, krytej skoczni narciarskiej na Globusie. Po ostatnich dobrych wynikach chłopaków, wszystko jest możliwe. Miliard czy dwa długu nie ma już znaczenia, wszak to nie on będzie spłacał. Jak na razie tworzy etaty by swoich przed odejściem poupychać.

   • Nigdy nikomu nie dogodzi. Budowali lotnisko wszyscy się sprzeciwali że po co, przecież niedaleko w Rzeszowie i w Warszawie już jest, to się nie sprawdzi. Obecnie lotnisko jedno z najlepiej prosperujących w całej Europie. Tak samo ze stadionem, po co to komu, zbędny wydatek. Prawda taka że w każdym kolejnym roku przynosił będzie pozytywne sktki dla Lublina któryh nie da się przeliczyć na pieniądze. Sam fakt rozgrywania mistrzostw Europy w obecnym roku jest na to przykładem. Nawet przez wielu oceniane, wiejskie potupajki przy disco polo wbrew pozorom przyniosą wiele dobrego dla miasta. Warto przytoczyć tutaj przykład chociażby Ostródy czy Kobylnicy gdzie tego typu imprezy sprowadzają dziesiątki tysięcy osób. Dwa dni zabawy a miliony złotych zostawione w Lublinie. Ale niee, najlepiej nic nie budować bo po co to komu, nic się nie przyda. Przecież można sobie pojechać gdzieś indziej.

    • Faktycznie metropolie takie jak Ostróda i Kobylnica to akurat dobry przykład…
     Ostróda przypominam to miasto na Mazurach nad jeziorem Drwęckim a festiwal odbędzie się 28-29 lipca …czyli letnia miejscowość wypoczynkowa i sam środek wakacji…
     Kobylnica czy może raczej Kwaków to już totalna dziura pod Słupskiem, gdzie impreza plenerowa odbywa się vis a vis …Orlika i termin chyba 8 lipca…
     Lublin nie jest aż tak atrakcyjny jako miasto festiwalu disco polo…. A miliony pozostawione w mieście? Gdzie? Przecież Ci sami fani disco nie pójdą zwiedzać muzeum na Zamku…
     Chyba co najwyżej do Tarasów Zamkowych…

     • Faktycznie może przytoczenie Ostródy i Kobylnicy nie było najlepszym przykładem ale tego typu imprezy nie oszukujmy się, cieszą sie ogromnym zainteresowaniem i coraz więcej miast wybiera właśnie tę drogę. Chociażby Warszawa i stadion narodowy czy nawet Łodź, gdzie na tamtejszej arenie imprezy disco polo rozgywane są już kilka lat. Były już różnego rodzaju koncerty na arenie Lublin, więc czemu nie można spróbować disco polo, jeśli to ma się sprawdzić to czemu nie ?

    • Nie pisz bzdur z tym ” jedno z najlepiej prosperujących w całej Europie ” bo się tylko ośmieszasz. 10 miejsce w kraju i tylko pięć lotnisk zarabia na siebie. Lublin do tej piątki nie należy.
     http://www.fly4free.pl/polskie-lotniska-rosna-w-sile-w-2016-r-obsluzyly-ponad-34-mln-pasazerow/

     • Akurat Twój link wcale nie ma się do tego co napisałeś. Nie chodziło mi aby porównywać Lublin z największymi metropoliami w Polce gdzie o wiele większa obsługa pasażerów jest zrozumiała a porównać rozwój i potencjał. W artykule wyraźnie napisane że lotnisko w Lublinie uzyskało wielki wzrost w ilości obłużonych pasażerów, zostawiając w tyle nawet lotniska warszawskie.

     • Interpretacja statystyk iście w PRL-owskim stylu. Porównujesz Lublin z Radomiem czy Radawcem, czy może inną metropolią? Ostatnio jakoś o rekordach lubelskiego lotniska coś ucichło a głośno zrobiło się o niegospodarności. Słyszałeś chyba , ze tylko dzięki staraniom europosłów nie zamknęli lotniska? Jakoś o zasługach na tym polu elit lubelskiego ratusza i zarządu wzmianki nie było.

     • Jeszcze jedno. Liderem w/g twojej interpretacji wzrostów powinien być Radom ,wzrost 1000%. Nie ważne, że obsłużył w ciągu roku tylu pasażerów co Modlin…. dziennie.

 6. Arena Lublin..Gdzie to jest??? Już zapomniałem że coś takiego w Lublinie jest. ???

 7. OMG mam nadzieję, że przynajmniej miasto na tym „czymś” zarobi

 8. Strażnik Teksasu

  A ja się pytam gdzie jest Zenek Martyniuk? Bez niego to będzie niewypał.

 9. Wstyd. Disco Polo, to jedyne na co stać potrzebny jak świni siodło lubelski stadion?

 10. Zenek Królem Polski! Jak nie będzie Zenka to nie ide:/

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8136zł 0.52%
  • GBP 5.2984zł 0.69%
  • EUR 4.5752zł 0.47%
  • CHF 4.1655zł 0.49%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Noc Kultury – MOC Kultury!
  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem
  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS