690 680 960

Arena Lublin: Rozpoczęcie Sezonu Motoryzacyjnego – Moto Arena 2015

Już za kilka dni na lubelskim stadionie miejskim odbędzie się duża impreza dla miłośników motoryzacji. Arena Lublin zaprasza na Wielkie Rozpoczęcie Sezonu Motoryzacyjnego 2015.

14 komentarzy

 1. Ciupciasek Cichodajek Niepokalanie sobie Poczynających

  Co tam rozpoczęcie… ja będę oczekiwać na zakończenie tego sezonu, będzie luźniej bo nie zjadą się ci, którym w sezonie „jakoś nie wyszło”, „się nie udało”, albo dzielna Służba Zdrowia „puzzli” skutecznie nie poskładała.

  • Idź się zakop zanim zniszczy cię selekcja naturalna. Będzie przynajmniej mniej buców na świecie.

 2. kibic piłkarski

  Kiedy będzie drużyna piłkarska z prawdziwego zdarzenia ? Ku…wa zróbcie jeszcze zawody fryzjerów ( z szacunkiem do tego zawodu ) . Kibice w Lublinie mają głód piłki nożnej trzeba to wykorzystać !!!

 3. Czy ktoś posiada aktualne dane jakim deficytem zakończył się 2014r dla areny? Chodzi mi o wysokość odsetek od kredytu + wysokość rat + koszty utrzymania tego pomnika? Zapewne dochód osiągną tylko Prezes i zatrudnione osoby, a ile zarobiło lub utopiło miasto?

  • Też czekam na takie zestawienie, ale to ściśle tajne zapewne, więc gnojowniczek pilnuje, żeby przy wsparciu swoich kompetencji ekonomicznych zadłużyć Lublin jak tylko się da.

 4. kiedy jakiś mecz na stadionie albo targowisko ? Bo czekam na nowe ciuchy

  • Już niedługo, w walce o puchar Prezydenta Miasta, w nowo powstającej lidze darmozjadów, zmierzą się drużyny: Ratusza, UM, UW. US, ZUS, KRUS, Straży Miejskiej. Chętni mogą jeszcze zgłaszać swój udział. Mecze rozgrywane będą w Niedziele. W pozostałe dni tygodnia, planuje się wzorem byłego stadionu dziesięciolecia w w-wie, przeniesienie targowiska z ul. Ruskiej i al. Solidarności.

 5. Mogliby zrobić u nas zlot tuningowych samochodów ciężarowych master truck jak pod Opolem w Polskiej Nowej Wsi. To by dopiero była atrakcja, bylem i widziałem. A tu robią jakąś zbieranine ze wsząd.

 6. czy mogę na stadionie polatać modelem??

 7. Arena oficjalnie wtopila w tym roku 3 miliony, a nieoficjalnie 6. Wynika to z tego , ze 3 miliony dolozylo miasto za to zeby gral tam motor i lublinianka. Czyli dolozone jest z jednego worka 6 ale oficjalne 3 lepiej sie prezentuje.

 8. gość lublin112

  Miasto będzie musiało wynająć ekipą sprzątającą, bo przyjadą właściciele Civiców i będzie trzeba sprzątnąć rdzę z ulic

 9. Dodatkowo miasto będzie musiało wynająć lawety dla koncernu PSA .. Citroen’ki i inne francuzy nawet nie odpalą albo trzeba będzie im od razu kupić części na wymianę 🙂 Wystawcy!!! i ta reszta co będzie !!! bierzcie części zamienne będą szły jak woda ! .. Co tam wystawa – rozpoczęcie sezonu motoryzacyjnego.. trzeba rozpocząć nową giełdę samochodową !!!

 10. Nie no nie róbcie jaj. Moto Arena w mieście gdzie likwiduje się tor do jazd?

Kursy walut

 • USD 4.5111zł 0.02%
 • GBP 5.4497zł -0.08%
 • EUR 4.6884zł -0.23%
 • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…