Niedziela, 23 czerwca 202423/06/2024
690 680 960
690 680 960

55 komentarzy

 1. kolejna honda jeździ szybciej niż wyglONDA?

 2. Zwolnijcie! Szkoda Waszego zdrowia… wyjedź 5min wcześniej i spokojnie dojedź.
  Nie goń za śmiercią!
  Tyle już przypadków było na Witosa i nic nie dało do myślenia

 3. Cichobiorek Cichodajek

  Trzeba przyznać, że mur oraz słup dzielnie stawiły czoła piratowi służąc za hamulec awaryjny.
  Takich bohaterskich słupów (oraz murów) na trzeba – oczywiście prócz toru, który jest priorytetem w potrzebach miszczów.

 4. I ZNOWU SŁUP DO WYMIANY…KTORY TO JUZ KOLEJNY W TYM ROKU…!!??..

 5. MPK zaprasza do zakupu elektronicznego biletu okresowego. Na jakieś 2 lata.

 6. Czyli na Witosa zlomujemy Hondy, na Diamentowej BMW. Może przydaloby się postawić znaki informacyjne o cmentarzyskach. Ludzie za darmo dostają ostrzeżenia, a i tak maja to w dupie.

  • Spokojnie auto sie wyklepie i bedzie sztuka nowka. Polak potrafi:) nie takie poklejone auta jezdza po Lublinie:)

   • Pamiętam gigusia który golfem przydzwonił w pierwszy słup na wysepce, siła uderzenia wyrwała silnik z komory…
    strażacy rozwijają rozpieraki hydrauliczne żeby wydobyć go z totalnie zdemolowanego auta a ten przez wybite okno krzyczy:
    Tylko dachu nie tnijcie s******y bo się wyklepać nie da… ;-D

 7. ten sprzęt strażacki to chyba z poprzedniej epoki myślałam ze straż pożarna w Lublinie to nowoczesna formacja a jednak takimi zabytkami jeżdżą.

  • Masz rację, powinni mieć niebieskie. Niebieskie samochody są nowocześniejsze od czerwonych.

   • kolego/koleżanko niebieskie samochody to w bajkach… więc dorośnij 😀

    • Alicjo to jakie kolory strażaków są teraz trendy? różowe? 😀

     • Głupka robisz z siebie takimi dennymi tekstami poćwicz czytanie ze zrozumieniem i przeczytaj jeszcze raz mój pierwszy post. wtedy sie dowiesz czy o kolorach była mowa chyba czy o tym ze samochody są stare. czytanie ze zrozumieniem było w podstawówce o ile takową szkolę ukończyłeś 😀

  • jest i nowy ale się strasznie psuje 🙂

   • Tobie się mózg popsuł, do wypadku wysyłany jest wóz który jest aktualnie dostępny i ma odpowiednie wyposażenie, przecież nie wyślą tam pojazdy gaśniczego. Może te nowsze akurat brały udział w jakiejś innej akcji? Nie pomyślałeś? No tak żeby pomyśleć trzeba mieć czym, co za tumany.

 8. Nie ma toru i hondziaz nie am gdzie pojeździć…. Swoją drogą jak można przednim napędem wylecieć tam z drogi na suchej jezdni…

  • Już ci tłumaczę jak skoro brakuje ci takiej wiedzy, wciśnij gaz w podłogę i spróbuj się zmieścić w tym zakręcie. Dzieci czy wy jesteście aż takie durne? Bo napęd na przód i co? Że niby go nie wyrzuci z zakrętu? Chyba nigdy za kierownicą nie siedziałeś.

   • swoją drogą tam koleina na koleinie i dziura goni dziurę. Fakt honda szybsza niż wygląda

   • Ja w ten zakręt wchodze 120-150km/h (wiadomo- nie zawsze tylko jak mi się spieszy) i się da tylko trzeba mieć sprawny samochód, troszkę umiejetnosci i będzie dobrze. Polecam wszystkim serwisowac samochody a nie naprawiać:-)

    • ze 150km/h jeszcze nie wchodziłem ale tak 110km/h tak i spokojnie dawało radę, oczywiście auto sprawne w 100% z esp choć nie ingerowało także przyczepności nie zerwałem. Nie sądzę aby trzeba mieć jakieś specjalne umiejętności do pokonywania zakrętów, nie jestem rajdowcem a jakoś sobie radzę, grunt to sprawne auto i dobre opony.

 9. Brak doświadczenia i wyobraźni, wiadomo, że po łuku z górki, na którym droga jest w takim stanie, że powinna być zamknięta i natychmiast wymieniona nawierzchnia auto przy 3 cyfrowej prędkości nie utrzyma toru jazdy. Pewnie jeszcze miał lipne opony.

  • Zapomniałbym o samym braniu zarkętu. większość ludzi robi to źle.. na zakręcie się przyspiesza aby utrzymać tor jazdy. Kwestia dostosowania prędkości i płynności. Większość ludzi zabiera nogę z gazu a to błąd, bo auto staje się bezwładne.

   • hahahhaha dobre…… mysz mi z ręki wypadła…..”branie zakrętu” ” przespieszanie w zakręcie” hahahahha.

   • Bezwładne…? Na biegu bez gazu? Mam nadzieję, że nie masz prawa jazdy…

 10. kiedy w końcu wyremontują tę ulicę?
  barierki, nowa nawierzchnia, wyrównane studzienki
  i będzie mniej wypadków, a jeżeli już będą to z mniejszymi szkodami

  • Chichot losu zwyczajny

   Ty komunisto nie wpychaj się z remontem jakiejś podrzędnej uliczki na zadupiu metropolii, przed budowę świętego Toru, który jest potrzebniejszy dla takich miszczów jak ten z hondy

   • W d sobie ten tor wsadź, mi on nie jest potrzebny, ulice ważniejsze, toru dla wieśniaków co nie potrafią jeździć gratami po 2tyś się nie buduje bo to zbędna inwestycja.