28 komentarzy

 1. ooooj ludzie rozglądajcie się. Obiecuje że każdemu kto mi nie ustąpi pierwszeństwa upierdole lusterka

 2. Powinni takim debilom w samochodach zabierać prawka… jak się nie umie jeździć to trajdka się gotować!

 3. Samochody to widzą a motocykla to już nie i aby wyjechać szybciej ze skrzyżowania bo każdemu się spieszy. Sam jeżdżę motocyklem i nie raz miałem sytuację że ktoś mi wyjechał ale udało się uciec. A po to są akcje by patrzeć nie tylko w lusterka dwa razy!

 4. A może motocykle nie ruszały by ze świateł z prędkością grubo przekraczającą wszelkie normy ,to wtedy łatwiej było by ocenić kierowcom sytuację.

 5. Ciekawi mnie predkosc z jaka jechal motocyklista.Win a ewidentna kierujacego samochodem,ale czy motocyklista nie gnal za szybko do kolejnych swiatel?

 6. @dociekliwy, @bassus, jeśli nie potraficie dostrzec,lub ocenić sytuację tylko dlatego że jakiś pojazd jedzie powiedzmy 150 km/h. TO co wy do cholery robicie na drodze? Ślepi jesteście ? Czy głupi ? Bez jaj. nawet jak jedize motocykl czy auto 200km/h słychać go i widać do cholery. Odległości nie potraficie ocenić? To kto Wam prawo jazdy za sponsorował….

  • Nie jestem głuchy, ale lubię jak mi muza w wozie głośno gra! Poza tym reszta twojej wypowiedzi tez nie ma sensu :-/

 7. A ja miałem dziwną sytuację na dniach, sam jestem motocyklistą ale niestety zdarzyło mi się trącić małolata na motorze. Oślepiło mnie tak słońce że zupełnie go nei dostrzegłem a i on jechał bez świateł, nie miał też żadnych dokumentów ani uprawnień z racji wieku. Na szczęście nic mu się nie stało, jedynie motor nieznacznie ucierpiał, ale chłopaczyna ocenił straty i rozliczylismy się bo wina niestety była po mojej stronie… rutyna strasznie zjada. Przy niskim słońcu w okolicach wieczora to jest już niebezpiecznie.

 8. Niestety byłem świadkiem tego zdarzenia stałem na skrzyżowaniu z Legionową i Spadochroniaży przed światłami na lewym pasie na al. Racławickiej motocyklista się wcisną w środek ja nie przejechałem nawet połowy odcinka do Puławskiej. Kierowca ruszając z Puławskiej w momencie spojrzenia w lewo w stronę Krakowskiego Przedmieścia nikogo nie widział a za chwilę kolizja bo motocyklista miał grubo pond 50km/h

  • Spadochroniaży? Serio?
   i od kiedy w Lublinie jest al. Racławicka?

  • No właśnie piszesz że przepisy przepisami, ale jak ktoś zapie***** i przekracza znacznie prędkość to już go przepisy nie obowiązują?
   Powiem tak wszystkich trzeba szanować na drodze nie ważne czym jedzie, głupie wypadki są wszędzie a połowy ludziom nie powinni wydać prawka.
   ROZGLĄDAĆ SIĘ BO KUR** JAK MACIE KLAPKI NA OCZACH TO NAWET NIE PCHAJCIE SIĘ NA ULICE.

 9. Patrz w lusterka osobówki są wszędzie. hehe

 10. Nawet jeśli jechał z większa prędkością to nie znaczy że można wyjeżdżać z podporządkowanej drogi jak koń z klapkami a bo może się uda. Teraz motocyklista spędzi w szpitalu parę dni potem jakaś rehabilitacja i dodatkowo osobiście ja bym założył sprawę sądową o odszkodowanie żeby następnym razem baran pomyślał czy aby na pewno powinien wyjeżdżać bez ustąpienia bez względu czy to jedzie motocyklista czy samochód czy bryczka. Yamacha jestem za tymi lusterkami i będę to samo robił bo takie chamy jakie jeżdżą w naszym mieście to się w głowie nie mieści myślą że jak jadą samochodem to są panami dróg, też jeżdżę samochodem i motocyklem ale chamstwo jest zawsze takie samo trzeba w końcu żeby ktoś położył kres tej dyskryminacji. Jak zazdrości ktoś motocykla to niech sobie kupi i poczuje jak to jest.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.6759zł -0.17%
  • GBP 5.204zł 0.32%
  • EUR 4.4723zł -0.17%
  • CHF 4.1043zł -0.1%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Przestrzenie Teatru na scenie Muszli Koncertowej i w Wirydarzu Centrum Kultury
  Małe Inne Brzmienia już za dwa tygodnie
  Jarmark Lubelski zaprasza na starcie serów polskich i włoskich
  Spotkanie pokoleń upamiętniające 77 rocznicę pobytu i walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie
  Food trucki przyjadą do Świdnika