Poniedziałek, 26 lutego 202426/02/2024
690 680 960
690 680 960

71 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, w tym 3 w woj. lubelskim. Nie żyje pięciu pacjentów

Ministerstwo Zdrowia przekazało w poniedziałek wieczorem informacje o kolejnych zakażeniach koronawirusem w Polsce. W szpitalach w Radomiu, Tychach i Biłgoraju zmarło łącznie pięciu pacjentów zakażonych koronawirusem SARS-CoV-2.

37 komentarzy

 1. Jesteśmy miesiąc za Włochami. Jak na razie dużych różnic nie widać. We Włoszech miesiąc temu nowych przypadków było ok. 200-300 a zgonów 17-30. Jeśli za tydzień będziemy mieli dziennie mniej niż 1000 nowych przypadków i 200 zgonów to będzie można stwierdzić, że jest lepiej niż we Włoszech.

  • Polacy głównie siedzą w domu, Włosi siedzieli w barach. U nas może być mniej drastycznie jeśli będziemy jeszcze miesiąc siedzieć w domu.

   • BZDURA. Włosi jak to się zaczęło na Północy uciekali na południe. Był strach, panią, wykupywanie żywności. Zresztą taksamo w Hiszpanii. WIĘKSZOŚĆ LUDZI SIEDZIAŁA W DOMU! A U NAS CO? TERAZ TEZ CHODZĄ TAK SAMO PO MIASTACH. Będzie u nas gorzej. Nasza służba zdrowia w poronianiu z Włoska jest jak w krajach 3 świata.

   • Guzik prawda ze siedzą w domach. Wracają z zagranicy i przez kilka dni z bezczelnym uśmiechem chodzą po sklepach i okolicy. Nawet jak są na kwarantannie a przyjdzie do nich listonosz to bez żadnej informacji odbietają listy i paczki. To jest polska odpowiedzialność i glupie myślenie ’ u nas wiocha to do nas nie dojdzie’. Litości.

 2. A w której statystyce jest ujętych 13 policjantów z covid-19 bo jakoś nie zauważyłem żeby była gdzieś podana taka liczba zarazonych coś tu nie gra

  • Też mi się wydaje że coś nie gra. Jakoś 2+2 daje 3 a nawet 1. Zasady matematyki przestały działać w czasach pandemii najwyraźniej.

 3. Trzeba zrobić większe restrykcje na kwarantannę bo wirus nas ciągle wykańcza i ciągle dowozimy go na nowo

 4. A kiedy stan wojenny by zatrzymać covid?

 5. To już po 200 dziennie i to wyniki z przed 3 dni

  • Ale przecież piszą, że to pozytywne wyniki – np. dla grabarzy

   • Najmundrzejszy franio

    „Pozytywny przypadek” to kalka z angielskiego (positive case) oznaczająca pozytywny (dodatni) wynik testu na obecność konkretnego patogenu.
    Grabaż to wokalista Pidźamy porno i Strachów na lachy

 6. Skąd pochodził pacjent zmarły w Biłgoraju. Ktoś niech podrzuci info.

 7. Czy pracownicy Centrum Onkologi Ziemi Lubelskiej są ujeci w statystyce zakażonych. Chyba nie?

 8. Ludzie zacznijcie się w końcu naprawę modlić Tylko to Was uratuje czystą wiarą całym sercem.

 9. A gdzie są uj ci policjanci z Kunickiego przecież to 13 przypadków. Plus jeszcze te osoby zarażone w centrum onkologii?

  • Info nie przeszło przez sito propagandy sukcesu. Ot, cała prawda o rzetelnej informacji w kaczym grodzie, byle po trupach do przeprowadzenia wyborów.

 10. Panie Prezydencie Duda i Panie Premierze Morawiecki jest stan Wojny biologicznej nie zwozić ludzi bo będzie Hiszpania .Zamykać granice 30 .03 2020r Jeszcze polska nie zginie kiedy się opamientacie .

Z kraju

Polityka i społeczeństwo