Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

7 czerwca Dzień otwarty w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie

Już w najbliższą niedzielę w lubelskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt odbędzie się Dzień otwarty. Będzie okazja do adopcji zwierząt a także możliwość udziału w ciekawych wykładach poświęconych pupilom.

15 komentarzy

 1. Zaadoptuje zwierzatko dla mojego węża? Bardzo go pokocha

 2. gdybym podejrzewał Cię o odrobinę empatii dla zwierząt potraktowałbym to jak żart, ale niestety sądzę że jesteś zwykłym debilem i trolem (jeśli nie bez urazy :))

 3. kup sobie boa dusiciela może ciebie uściśnie zamiast bezbronnego zwierzątka.

 4. Ostatnio z Ziomkiem zawinelismy skowyra ze stacji ORLEN. Widzialem go juz pare razy na tej stacji od kilku miechow. Biedny kulal na tylna prawa lape. Ale na szczescie nic mu nie bylo. Chyba jakas ch*joza musiala go kopnac. Pies zostal zawieziony do jego babci 130km od lbn. Psina ma sie dobrze i wyglada, ze jest szczesliwa.
  Je*ac tych co mecza zwierzaki.

 5. niech otworzą chińską restaurację… będzie jakiś pożytek z pchlarzy…

  • jak możesz pisać takie okropności?! zwierzęta są kochane i każdemu z nich należy się dużo miłości a przez takie akcje może więcej ludzi zdecyduje się przygarnąć pociechę do domu

  • jak możesz pisać takie rzeczy, każdy zwierzak zasługuję na trochę miłości, a przez adopcję można okazać jej jak najwięcej

 6. Najważniejsze w akcji jest zwrócenie uwagi na psiaki i pomoc w adopcji. Outlet organizując Dni Otwarte schroniska bardzo się przyczynił w poszukiwaniach domu dla najlepszych czworonożnych przyjaciół człowieka.

 7. Byłam z siostrzeńcami i bardzo dobrze się bawiły oglądając zwierzaczki, już nie wspominając o tym, że co drugiego chciały!

 8. Moja koleżanka po wizycie w outlecie w ten dzień zdecydowała się za adopcję ślicznego szczeniaka 🙂 brawo za szlachetną akcję

 9. Oj widziałam was w zeszłą sobotę ale bałam się podejść bo sami faceci 😛 czy laski też mogą do was dołączyć? 😉

 10. Co weekend tniemy w siatę plażową w outlecie. Jakby ktoś nie miał co robić to zapraszamy…

Z kraju