1768 nowych zakażeń koronawirusem w woj. lubelskim, ponad 17 tys. w całym kraju

Minionej doby w kraju zarejestrowano ponad 17 tys. nowych zakażeń koronawirusem. W szpitalach zmarło 20 osób z powodu COVID-19, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarły 132 osoby.

50 komentarzy

 1. Dlaczego sobie nie radzimy? Mentalność i zacofanie na ścianie wschodniej jest taka: ktoś z rodziny jest zakażony, osoby miały z tym kimś dużo kontaktu-ale nie na pewno się nie zaraziły i chodzą wszędzie gdzie się da. Zwłaszcza do kościołów. To nie jest wymyślona historia tak po prostu jest. Kościoły powinny być dawno zamknięte. Dużo wcześniej niż restauracje, siłownie itd.

  • A w sklepie, gdy chodzimy obok siebie dotykamy się nie zarażamy się bardziej niż siedząc w kościele w bezpiecznej odległości? Wykorzystanie pandemii do ataku na kościół pogrąża ciebie. I znów lewactwo dostanie w łeb.

   • Kubuś bez obecności w kościele przeżyjesz, bez tej sklepie nie lub jak długo? Taka różnica.
    Ale wszystko możesz sobie tłumaczyć atakami i lewactwem.:)

    • Nie zakażeń tylko pozytywnych testów

     Uli. Ja jestem innego zdania. Kościoły powinny być otwarte bez tych durnych ograniczeń. To wiara daje ludziom siłę większą niż promocyjne produkty w marketach. Chorzy nie chodzą do kościołów ale do sklepów owszem. Pisze o chorych a nie o jakichś bezobiawowcach. Nie ma choroby bezobiawowej.

   • Bezpieczna odległość w kościele? Dobry żart !!! Zwłaszcza przy komunii

   • A sklepie siedzisz godzinę i śpiewasz.
    Nie widzisz różnicy ????

   • obok żadnego kupującego w sklepie nie stoisz/siedzisz 40 minut w bezpośredniej odległości. Zresztą poczytaj ile kościołów zostało poddanych kwarantannie a ile sklepów, a sklepów jest kilkadziesiat razy wiecej.

  • Tak, wszystkiemu winne są kościoły. Jakby ludzie nie chodzili do kościoła, tylko na demonstracje, to by zakażeń nie było. Ja właśnie wróciłem z kościoła i uważam, że przy obecnej frekwencji, bezpieczniej jest tylko na ulicy czy w lesie, wbrew idiotycznemu hasłu „nie wychodź z domu”. No, ale w przeciwieństwie do mojego przedmówcy o światowej mentalności ja mam „mentalność wschodnią”.

  • *** chcesz porównać ze sklepami? Weź szczotkę , zamieć się i wyrzuć do kubła.

  • Rozumiem że podajesz, swój przykład. Gratuluję. Pytanie gdzie są w tym roku inne przeziębienia i grypą?prof Kuna w wywiadzie dla polskiego radia Łódź wyjaśnia.

  • patrząc na liczbę zachorowań to wcale wschód Polski nie przoduje. Chyba że bardziej szzcegółowo analizujesz lubelskie.

 2. WOW! Jutro lubelskie będzie liderem.

 3. Fałszywa pandemia, preludium do New World Order, już obozy koncentracyjne dla nieposłusznych w Kanadzie budują.

 4. Wszystko pociągają pod covid! Wujek 75lat od 30lat zdiagnozowany nowotwór przeszło na płuca bylo wiadomo ze dni są policzone nawet garnitur do trumny sam juz sobie kupil…. Zle sie czuł głowa bolała oraz piekło w płucach zabrali do szpitala i okazuje się ze uwaga to nie rak jest przyczyną śmierci tylko covid! Jak nawet testow nie zrobili-wymaz pobrali jak juz ostatnie tchnienie wydawał! Wynik przyszedl jak juz nie żył. I pozytywny! WOW
  Żaden kur.a covid nowotwor mial! Taki straszny wirus a z rodziny 8os nikt się nie zarazil „jedzac z jednego talerza” ?a podkreślam 4 osób mieszkajacych z nim to osoby ciężko chore.

  • Wyrazy współczucia. Szpitale nie leczą. Chorym każą leżeć w maskach, których przydział jest 1 szt na dobę co przyczynia się do zakażeń bakteryjnych i wirusowych. Robią wymazy średnio 2 razy w tygodniu. Za covid ekstra kasa leci przecież.

 5. Szczere i zasłużone gratulacje składamy wojewodzie, który z niemal ostatniego miejsca w kraju wyprowadził nasze województwo na pozycje wicelidera i to mimo licznych przeciwności zarówno ze strony przełożonych, którzy wprowadzają liczne ograniczenia by obniżyć rozprzestrzenianie wirusa jak i rzekomo świetnie przygotowanych laboratoriów, którym nieoczekiwanie pokończyły się już odczynniki

 6. Mój ojciec nie da sobie wytlumaczyc żeby siedziec w domu,lata codziennie do koscioła,

  • A czym on lata jak samoloty nie latają ? Jakbyś sam zajrzał do kościoła, to byś się przekonał że w kościele tłumów nie ma, zwłaszcza „codziennie”. Pewnie jest większe prawdopodobieństwo, że to ty mu przyniesiesz wirusa do domu.

  • Ciesz się, że lata a nie siedzi zabarykadowany w domu.

 7. Fałszywy to jestes ty ikii 38 gowno zjesz i gowno wiesz sredniowiecze

  • Gdzie jest w tym roku grypa? Gdzie są inne przeziębienia? Co powiesz na przykład @wielokropka? Takich jest więcej. Posłuchaj sobie prof Kuny. Czemu nikt nie daje szansy i wręcz ucisza dr Bodnar z Przemyśla? Skąd Wy ludzie czerpiecie wiedzę, że o takich osobach nie słyszeliście?

  • Czep się swojego odbytu, bo to twoje środowisko naturalne, i całej twojej zasranej grupy. My tu mamy ładnie, nie ściągać nas do swojego poziomu, wynocha!

 8. Kuzynka moich teściów z objawami grypowymi hula od tygodnia po kościołach, cmentarzach i rodzinie, twierdząc, że to zwykłe przeziębienie

 9. A wielotysięczne demonstracje wrzeszczące na całe gardło ….. … to nie przypadkiem główne rozsadniki Sars-CoV2? Zobaczcie zdjęcia lotnicze!

 10. Int – dobrze że ty jesteś tak oświecony(a) *** ***

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.6759zł -0.17%
  • GBP 5.204zł 0.32%
  • EUR 4.4723zł -0.17%
  • CHF 4.1043zł -0.1%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Przestrzenie Teatru na scenie Muszli Koncertowej i w Wirydarzu Centrum Kultury
  Małe Inne Brzmienia już za dwa tygodnie
  Jarmark Lubelski zaprasza na starcie serów polskich i włoskich
  Spotkanie pokoleń upamiętniające 77 rocznicę pobytu i walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie
  Food trucki przyjadą do Świdnika