13 nowych ognisk koronawirusa w regionie. Większość w domach pomocy społecznej i szpitalach

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Lublinie zarejestrowała po zakończeniu dochodzenia epidemiologicznego 13 nowych ognisk koronawirusa na terenie woj. lubelskiego. Większość z nich znajduje się w domach pomocy społecznej oraz szpitalach.

25 komentarzy

 1. czy ja dobrze czytam? 95% testów było pozytywne ????

 2. O widzę że do godziny 12 już 4 artykuły związane z pandemią. Grubo.

 3. A Zamość i powiat zamojski nadal brak ozdrowieńców (od półtora tygodnia) czyżby celowe trzymanie aby poprawić statystykę zajętych łóżek?

  • Jak na osobę, która nie wierzy w epidemie i sceptycznie podchodzi do epidemii to strasznie dużo Wiesz gdzie ilu chorych i kto powinien być ozdrowieńcem.. niby ludzie nie wierzycie ale w porównaniu do mnie np( pielęgniarka ) macie za€&@$cie dokładne dane. Gratuluje tego braku wiary i zero zainteresowania niby;))

 4. Jak to jest z tym ogniskiem w gm. Wilków? Wczoraj się pojawiło jako rozwojowe, dzisiaj już stabilne i są ozdrowieńcy. Ktoś zaspał z publikacją danych i teraz wychodzą takie cuda?

 5. Ogniska podawane są z dość dużym opóźniem

  • Pieczychlebek Garncarz

   Tak jak sanepid przekazuje informacje o dodatnim wyniku z tygodniowym opóźnieniem. jak juz ktoś jest zakażony to albo da radę i przeżyje albo umrze. Wiem co mówię, bo juz pół Polski obdzwoniłem.

 6. To w Sądzie w Janowie Lub. jeszcze nie wszyscy przechorowali? Wszak Janow to było pierwsze ognisko w województwie!

 7. Znowu DPS Ruskie Piaski? Przecież Covid już tam był!

 8. …i w Szczebrzeszynie też….

 9. Powiedzcie mi jak to jest, że 90% ognisk to szpitale i DPSy gdzie powinny być zachowane szczególne środki bezpieczeństwa. Obsługa chodzi bez przylbic, masek, nie dezynfekuje rąk? Pensjonariuszy DPSow od pół roku nie wychodzą nigdzie na zewnątrz, czują się jak w więzieniu! Zero odwiedzin ze strony rodziny i bliskich. To więźniowie mają chociaż spacerniak. To samo w szpitalach. Przez ostatnie pół roku 0 odwiedzin. To też ma pewien wpływ na proces leczenia szczególnie osób starszych czy ciężko chorych, bo nie mogą zobaczyć córki/ syna/ wnuka, który by im uścisna rękę czy podtrzymał na duchu..

  • dzieki temu nikt z rodziny nie moze napisac ze to sciema bo nie moze sie zobaczyc z ojcem/matka/babcia/dziadkiem.

 10. A gdzie statystyki grypy, zapalenia płuc, nowotworów, samobójstw….
  Tylko covid A potem obowiązkowy eksperyment szczepień modyfikujących nasze geny.
  Jeszcze lockdown totalny po drodze i wydawanie racji żywnościowych jak w Hiszpanii.
  Brawo PiS. To ta wasza nowa normalność?

  • dawniej wojny swiatowe znacznie redukowaly liczbe obywateli na Ziemi.teraz mamy covid 19.umieralnosc w duzej mierze zalezy od sposobu leczenia ale weszlo rozporzadzenie aby kazdego zaszczepic no i teraz pomyslmy-kobieta jest w ciazy i zostaje zaszczepiona.jaki bedzie wplyw na plod?do tego prawo aborcyjne nie dopuszcza pozbycia sie plodu jezeli ten plod jest uszkodzony.co moze z tego wynikac?ano to ze jezeli doszloby do masowych szczepien i duzy % noworodkow mialoby autyzm czy inne schorzenia to wiele kobiet przemyslaloby czy w ogole chce zachodzic w ciaze .genialny plan na redukcje narodzin na calym swiecie.robotyka bardzo sie rozwija i wieksza liczba ludnosci nie jest globalistom do niczego potrzebna.oni nie mysla z dnia na dzien tylko do przodu przynajmniej na 20 lat.dla nich niewazne czy maja w aktywach 5 czy 20 bilionow $.liczy sie wladza.po covid 19 wiem ze maja absolutna wladze na swiecie.steruja politykami jak chca a my – szarzy obywatele nie mamy szans z nimi wygrac.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.6759zł -0.17%
  • GBP 5.204zł 0.32%
  • EUR 4.4723zł -0.17%
  • CHF 4.1043zł -0.1%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Przestrzenie Teatru na scenie Muszli Koncertowej i w Wirydarzu Centrum Kultury
  Małe Inne Brzmienia już za dwa tygodnie
  Jarmark Lubelski zaprasza na starcie serów polskich i włoskich
  Spotkanie pokoleń upamiętniające 77 rocznicę pobytu i walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie
  Food trucki przyjadą do Świdnika