Zwłoki mężczyzny obok „parkingu tirówek”. Leżały przykryte gałęziami (zdjęcia)

59

Policja i prokuratura ustala okoliczności śmierci mężczyzny, którego zwłoki znalezione zostały w lesie przy drodze krajowej nr 19. Nie jest wykluczone, że doszło do przestępstwa.

 

W miniony wtorek 5 czerwca w lesie koło miejscowości Tchórzew Kolonia w powiecie radzyńskim, znalezione zostały zwłoki mężczyzny. Znajdowały się one w pobliżu parkingu przy drodze krajowej nr 19 Kock – Radzyń Podlaski. Miejsce to jest znane jako miejsce pracy prostytutek, które na klientów czekają zarówno na samym parkingu, jak też na pobliskich drogach leśnych.

Zwłoki odkryła przypadkowa osoba, która natychmiast powiadomiła policję. Przez wiele godzin na miejscu prowadzone były czynności, które wykonywano pod nadzorem prokuratora. Policyjni technicy zabezpieczali wszystkie ślady, jak też przeszukiwali pobliski teren. Jak ustaliliśmy, ciało było przykryte gałęziami i znajdowało się w stanie rozkładu.

Funkcjonariusze przesłuchali wszystkie prostytutki, świadczące w tej okolicy swoje usługi. Tego dnia, oblegany przez nie parking świecił pustkami. Obecnie jednak nie ma przesłanek stwierdzających, aby śmierć mężczyzny miała związek z „tirówkami”. Wstępne wyniki przeprowadzonej na zlecenie prokuratury sekcji zwłok, nie wykazały jeszcze bezpośredniej przyczyny śmierci.

Śledztwo prowadzone jest w sprawie pozbawienia życia, czyli zabójstwa. O udziale osób trzecich świadczy m.in. fakt, iż zwłoki starano się ukryć. Cały czas w tej sprawie prowadzone są intensywne czynności.

58

61

62

(fot. lublin112)
2018-06-12 22:06:40