Zamiast do izby wytrzeźwień, wraz z policjantami trafił do szpitala. W radiowóz wjechała honda (zdjęcia)

60

Dwoje policjantów oraz transportowany do wytrzeźwienia mężczyzna trafili do szpitala po tym, jak w radiowóz wjechał kierowca samochodu osobowego. Na ul. Północnej występują utrudnienia w ruchu.

 

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 21:30 na ul. Północnej w Lublinie. Na wysokości budynku Komendy Miejskiej Policji zderzyły się dwa pojazdy: samochód osobowy i radiowóz. Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego oraz funkcjonariusze drogówki.

Jak wstępnie ustalono, radiowóz jechał ul. Północną od strony ul. Szeligowskiego. Funkcjonariusze zmierzali do izby wytrzeźwień, gdzie przewozili upojonego alkoholem mężczyznę. Kiedy skręcali w lewo, jadący w tym samym kierunku kierowca hondy wjechał w tył policyjnego pojazdu.

W zdarzeniu poszkodowane zostały trzy osoby. Oboje funkcjonariuszy oraz przewożonego radiowozem mężczyznę przetransportowano do szpitala. Jak ustaliliśmy, na szczęście nie doznali oni poważniejszych obrażeń ciała. Na miejscu pracują funkcjonariusze drogówki, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Zablokowany jest jeden pas jezdni.

61

62

(fot. lublin112)
2018-08-11 22:04:28