Ważne: Wymysłów: Zablokowana droga krajowa nr 74. Jedna osoba nie żyje po zderzeniu ciężarówki z osobówką (zdjęcia) AKTUALIZACJA

Przed południem na drodze krajowej nr 74 doszło do śmiertelnego wypadku. Policja kieruje ruch na objazdy.

 

Do zdarzenia doszło w piątek przed południem na drodze krajowej nr 74 na wysokości wsi Wymysłów, pomiędzy Kraśnikiem a Annopolem. Jak ustaliliśmy doszło tam do zderzenia pojazdu ciężarowego z osobówką. Po zderzeniu ciężarówka przewróciła się. Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja.

W zderzeniu pojazdów śmierć na miejscu poniósł kierowca auta osobowego, zaś lekko ranny kierowca ciężarówki trafił do szpitala.

Na miejscu pracują funkcjonariusze kraśnickiej policji pod nadzorem prokuratora.

Policja kieruje auta na objazdy przez Księżomierz. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin do czasu postawienia pojazdu na koła.

AKTUALIZACJA 13:33

– Do zdarzenia doszło przed Annopolem. Kierujący seatem ibiza jadąc od Kraśnika w kierunku Annopola podczas próby wyprzedzenia samochodu ciężarowego nie zauważył, że z naprzeciwka jedzie także pojazd ciężarowy. Manewr wyprzedzania nie udał się i doszło do zderzenia z ciężarową scanią. Kierowca seata zginął na miejscu. Samochód ciężarowy po zderzeniu, ściął metalowy słup ostrzegawczy, wpadł do rowu i wywrócił się w rejonie przejścia dla pieszych. Części z rozbitych pojazdów leżą na długości 150 metrów. Droga krajowa nr 74 będzie nieprzejezdna przez kilka godzin – informuje asp. Janusz Majewski z kraśnickiej Policji.

Trwa ustalanie tożsamości ofiary.


Większy widok mapy


(fot. Czytelnik Patryk)2015-02-06 12:42:09
(fot. OSP Gościeradów)