Wymusiła pierwszeństwo przejazdu, zderzyły się trzy auta. Na koniec straciła przytomność (zdjęcia)

43

Utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy na ulicy Orkana w Lublinie. Na miejscu wypadku pracują policjanci. Zablokowany jest jeden pas jezdni.

 

Do wypadku doszło w środę o godzinie 12:35 na ulicy Orkana w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ulicą Kaczeńcową zderzyły się trzy samochody osobowe: peugeot, audi i nissan. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy lubelskiej drogówki wynika, że kierująca peugeotem 43-letnia kobieta wjeżdżała na ulicę Kaczeńcową. Chcąc wykonać manewr skrętu, wymusiła pierwszeństwo przejazdu na audi, które jechało w kierunku ul. Armii Krajowej.

W wyniku zderzenia pojazdów, audi uderzyło jeszcze w nissana, który wyjeżdżał z ulicy Biedronki. Poszkodowane zostały dwie osoby. Sprawczyni zdarzenia, która zaraz po wyjściu z auta straciła przytomność oraz mężczyzna jadący audi. Oboje zostali przetransportowani do szpitala.

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Zablokowany jest pas jezdni w kierunku ul. Armii Krajowej.

(fot. lublin112)
2017-01-11 13:35:41