WIDEO: Apel do kierowców: – Włączcie myślenie na skrzyżowaniu al. Solidarności z ul. Ducha i al. Sikorskiego

2017-10-16_164241

Nasz Czytelnik zwraca się z apelem do kierowców, którzy pokonują skrzyżowanie al. Solidarności z al. Sikorskiego i ul. Ducha. – Znaki wskazują do czego służą poszczególne pasy. Ciągle muszę myśleć o innych kierowcach – zaznacza pan Piotr.

 

Nasz Czytelnik Piotr za naszym pośrednictwem zwraca się apelem do kierowców, żeby włączyli myślenie jadąc przez skrzyżowanie al. Solidarności z ul. Ducha i al. Sikorskiego.

– Skrzyżowanie to zostało oznaczone w taki, a nie inny sposób, ale zarówno znaki pionowe, jak i poziome dokładnie pokazują do czego służą poszczególne pasy – wystarczy tylko myśleć i nie jechać „na pałę”. Niestety, na chwilę obecną, kiedy skręcam z al. Solidarności w kierunku al. Sikorskiego to ciągle muszę myśleć za innych kierowców, bo nie trzymają się swojego pasa lub skracają sobie drogę przecinając pasy do zawracania, żeby wyjechać przed maskę tych poprawnie jadących. W ciągu ostatniego miesiąca kilkanaście(!) razy miałem sytuacje, w których niewiele brakowało do stłuczki – niektóre z nich są pokazane w zamieszczonym wideo. Aż strach pomyśleć co będzie się działo na tym skrzyżowaniu zimą – informuje pan Piotr.

 

2017-10-16_194642

 

2017-10-16 16:41:07
(fot. wideo nadesłane Piotr)