Wczesne rozpoznawanie chorób oczu dzięki EasyScan

Easy (1)

 

Badanie wzroku przeprowadzane za pomocą urządzenia Easyscan umożliwia wykonywanie obrazów siatkówki klasy medycznej w ciągu zaledwie trzech minut, bez potrzeby rozszerzania źrenicy.

Rozwiązanie to oferuje optykom narzędzia do wczesnej diagnostyki chorób oczu i edukowania konsumentów w zakresie zapobiegania im. 

EasyScan wykorzystuje do obrazowania siatkówki technologię Scanning Laser Ophthalmoscope (SLO). Dzięki temu badaniu retinopiatie stają się łatwiejsze do wykrycia i możliwe jest wczesne postawienie diagnozy. 

Zielony promień lasera pozwala na wykrycie nieprawidłowości w górnych warstwach siatkówki, natomiast promień podczerwieni umożliwia rozpoznanie problemów w nabłonku barwnikowym, naczyniówce i twardówce.

Badania za pomocą EasyScan dostępne są już od 06.08.2018 w salonie optycznym OKULARIUM, przy ul. Onyksowej 6 w Lublinie.

Dla pacjentów dostępny jest również gabinet Okulistyczny oraz specjaliści doboru okularów do posiadanej wady wzroku, gdzie przeprowadzane są BEZPŁATNE BADANIA WZROKU.

 

banner 980x220 Lublin

Salon optyczny Okularium

Ul. Onyksowa 6

20-582 Lublin

Tel. 81 465 26 51

Z aktualną ofertą Okularium zapoznaj się na http://okularium.pl/

Bądź na bieżąco także na portalu Facebook https://pl-pl.facebook.com/optykaokularium/

 

artykuł reklamowy