Warszawy, syreny, fiaty i polonezy. Rozpoczyna się zlot aut wyprodukowanych w FSO

45

Dzisiaj po południu w naszym regionie rozpocznie się zlot samochodów, które zostały wyprodukowane w FSO, a także motocykli. Impreza będzie trwała trzy dni.

 

W piątek nad Jeziorem Firlej królować będą polskie samochody. Po południu rozpoczyna się bowiem zlot aut, które były produkowane w naszym kraju, a dokładniej w Fabryce Samochodów osobowych. Nie zabraknie też motocykli. Impreza rusza o godzinie 16, kiedy to pierwsi uczestnicy mają się zameldować na miejscu.

Oficjalna cześć zlotu odbędzie się w sobotę 20 maja na rynku głównym w Kocku, gdzie o godzinie 10:30 nastąpi powitanie uczestników oraz gości. Po południu każdy chętny będzie mógł wziąć udział w rajdzie na orientację a na wieczór zaplanowano wspólną integrację przy grillu. Nie zabraknie też innych atrakcji oraz konkursów.

Odbędzie się także prezentacja pojazdów i motocykli, atrakcje i zabawy dla dzieci, dmuchany zamek czy też występ dziecięcego zespołu pieśni i tańca. Organizatorami wydarzenia są: Dom Kultury w Kocku, Urząd Marszałkowski i KLUB 125 P.

42

41

(fot. nadesłane)
2017-05-19 13:52:53