W zderzeniu motocykla z autem osobowym zginął policjant z Lublina

DSC00704

W sobotę Policja Lubelska poinformowała o tragicznym wypadku, w którym zginął sierż. sztab. Marek Wójcik, funkcjonariusz Komisariatu I Policji w Lublinie. Policjant z Lublina był uczestnikiem wypadku drogowego na terenie Dolnego Śląska.

 

– Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego kolegi – sierż. sztab. Marka Wójcika. Funkcjonariusz Komisariatu I Policji w Lublinie zginął wczoraj po południu w tragicznym wypadku, do którego doszło na terenie woj. dolnośląskiego. Rodzinie i przyjaciołom naszego kolego składamy wyrazy głębokiego współczucia – poinformowała przed południem podkom. Anna Kamola z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Policjant podczas urlopu wypoczynkowego, podróżując motocyklem zderzył się z samochodem osobowym. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł.

– Sierż. sztab. Marek Wójcik miał 40 lat, od 19 lat służył w policyjnym mundurze. Od kilku lat pełnił służbę w Komisariacie I Policji w Lublinie. Bliscy i koledzy będą go pamiętać jako policjanta gotowego do pomocy innym, miłego i życzliwego – dodaje podkom. Anna Kamola.

Jak ustaliliśmy do wypadku doszło wczoraj około godziny 17 na drodze wojewódzkiej nr 387 w Radkowie w powiecie kłodzkim. Motocyklista zderzył się tam z pojazdem marki BMW. Policjanci ustalają dokładne okoliczności wypadku.

2018-06-23 10:56:38
(fot. ilustr. lublin112.pl)