Czwartek, 28 marca 202428/03/2024
690 680 960
690 680 960

Victoria przechytrzyła Ładę

W 8. kolejce rozgrywek IV ligi lubelskiej Victoria Żmudź pokonała u siebie Ładę Biłgoraj 3:0. Wszystkie bramki padły w drugiej połowie spotkania. – Bardzo nam zależało na trzech punktach. Były momenty dobrej gry, ale przeplatane niekiedy złymi. Udało nam się zrealizować założony cel i zdobyć komplet oczek – mówi Piotr Moliński. – Byliśmy równorzędną drużyną dla gospodarzy, którzy wykorzystali nasze fatalne błędy. Nie powinniśmy dawać rywalowi tak łatwych prezentów. Mogliśmy ten mecz chociaż zremisować. Zwykle w pierwszej połowie stwarzamy sobie dużo okazji strzeleckich, ale nie potrafimy ich zamienić na bramki – komentuje Bartłomiej Kowalik.

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW W NASZYM PARTNERSKIM SERWISIE SPORTOWYM – KLIKNIJ W GRAFIKĘ PONIŻEJ