Uszkodzone dwa pojazdy, jedna osoba ranna. Policjanci poszukują kierującej czarnym volkswagenem (foto)

68-127712

Policjanci poszukują kierującej volkswagenem w związku z porannym wypadkiem na drodze krajowej nr 19. Jedna osoba została ranna.

 

Do wypadku doszło w poniedziałek przed godziną 7 na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Polichna.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że jadąca pojazdem marki Volkswagen Passat kombi koloru czarnego, dotychczas nie ustalona kobieta, wyprzedzając na „trzeciego” samochód ciężarowy z naczepą. Kobieta zmusiła jadących z naprzeciwka kierowców do ostrego hamowania i zjazdu na pobocze.

Kierująca renaultem zatrzymała się widząc jadącego volkswagena passata. Kierowca dostawczego volkswagena widząc co się dzieje, zjechał na pobocze, aby uniknąć zderzenia z poprzedzającym go samochodem. Niestety został uderzony przez jadącą za nim skodę. Dwa pojazdy zostały mocno uszkodzone. Kierująca skodą wymagała pomocy medycznej.

– Kobieta kierująca volkswagenem, która spowodowała zagrożenie, najprawdopodobniej otarła się o pojazd ciężarowy kończąc niebezpieczny manewr wyprzedzania. Pomimo, iż na pewno widziała do czego doprowadził jej nieodpowiedzialny manewr, nie zatrzymała się. Passat i samochód ciężarowy zatrzymały się kilkadziesiąt metrów za miejscem zdarzenia i po chwili oba pojazdy odjechały – informuje st.asp. Janusz Majewski z kraśnickiej Policji.

Policjanci z Kraśnika poszukują czarnego Volkswagena Passata kombi, którego kierująca przez swoją nieodpowiedzialną, niebezpieczną jazdę, doprowadziła do groźnego zdarzenia.

2018-06-04 12:40:33
(fot. Policja Kraśnik)