Ul. Wyzwolenia: Zderzenie motocykla z osobowym mercedesem. Jedna osoba ranna (zdjęcia)

Dzisiaj po południu, w Lublinie doszło do kolejnego wypadku z udziałem motocyklisty. Przebieg zdarzenia jak zwykle był taki sam.

 

Do wypadku doszło w środę około godziny 14:15 na skrzyżowaniu ulic Wyzwolenia i Mickiewicza w Lublinie. Zderzyły się tam samochód osobowy i motocykl. Jak ustaliliśmy na miejscu zdarzenia, mężczyzna kierujący mercedesem wyjeżdżając z ulicy Mickiewicza skręcał w lewo, w kierunku ulicy Długiej, nie ustąpił jednak pierwszeństwa przejazdu jadącemu ulicą Wyzwolenia, w kierunku Abramowic motocykliście.

Kierujący motocyklem widząc wyjeżdżające auto, usiłował jeszcze uciekać w lewą stronę, jednak manewr się nie udał i doszło do czołowego zderzenia. Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe, które przetransportowało kierującego jednośladem do szpitala. W chwili obecnej nie jest jeszcze znany stan jego obrażeń.

Funkcjonariusze lubelskiej drogówki ustalają teraz dokładne okoliczności zdarzenia. Obaj kierowcy byli trzeźwi. W miejscu wypadku przez dwie godziny były poważne utrudnienia w ruchu. Zablokowany był pas jezdni w kierunku Majdanka.
(fot. lublin112)
2014-06-18 16:40:21