Ul. Wojciechowska: Zwróciła uwagę rowerzyście aby wjechał na ścieżkę. Dostała za to w twarz. Kto widział zdarzenie?

Nasz Czytelnik poszukuje świadków zdarzenia do jakiego doszło dzisiaj rano na ul. Wojciechowskiej. Kierująca daewoo została uderzona w twarz przez rowerzystę, po tym jak zwróciła mu uwagę aby wjechał na ścieżkę dla rowerów.

 

Do zdarzenia doszło w środę rano, o godz 8:10 na ul Wojciechowskiej. Kobieta jadąca żółtym autem marki Daewoo Matiz zwróciła uwagę rowerzyście, który jechał jezdnią, aby wjechał na ścieżką rowerową.

Rowerzysta ten najpierw obrzucił kobietę stekiem wyzwisk, a następne wjechał za nią na parking i uderzył w twarz. Kobieta, z zakrwawioną twarzą, przez telefon powiadomiła o zajściu swojego męża, ten z kolei policję.

Trwa ustalanie personaliów napastnika. Mężczyzna jechał ul. Wojciechowską w stronę wylotu z miasta. Uciekł z miejsca zdarzenia. Ubrany był w czarne spodenki za kolano, czarną koszulkę, miał czarną opaskę na głowie i ciemne okulary. Rowerzysta był krępej budowy ciała, w wieku około 30lat.

Poszkodowana przebywa w szpitalu, ma uszkodzoną wargę, nos i podejrzenie wstrząśnienia mózgu. Nadal przebywa na badaniach.

Zwracamy się z apelem do świadków zdarzenia. Kto widział zajście proszony jest o kontakt z lubelską policją pod nr telefonu 997 lub 112.

2015-07-22 11:20:04
(fot. ilustr. lublin112.pl)