Ul. Nadbystrzycka: Kierowca volkswagena staranował znak, uderzył w schody, szarpał się ze świadkami i uciekł (zdjęcia)

img_20161213_100837

Policja poszukuje kierowcy, który dzisiaj rano stworzył bardzo duże zagrożenie w ruchu. Świadkowie twierdzą, że poruszał się chwiejnym krokiem.

 

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 9:30 na ulicy Nadbystrzyckiej w Lublinie. Kierujący volkswagenem, młody mężczyzna, jechał od strony ulicy Jana Pawła II. Na skrzyżowaniu z ul. Glinianą zamierzał skręcić w lewo, stracił jednak panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto uderzyło w znak informujący o przejściu dla pieszych.

Następnie kierowca postanowił z powrotem wjechać w ulicę Nadbystrzycką. Manewr ten jednak się nie powiódł, auto wypadło z jezdni i uderzyło w schody prowadzące do sklepu. Świadkowie widząc, że kierowca usiłuje się chwiejnym krokiem oddalić, ujęli mężczyznę i powiadomili o wszystkim policję.

Kierowca jednak zaczął się zachowywać agresywnie, szarpał świadków i wyzywał. W pewnym momencie udało mu się wyrwać i uciec z miejsca zdarzenia. Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia oraz prowadzą poszukiwania mężczyzny, który siedział za kierownicą volkswagena.

2016-12-13 11:54:44
(fot. lublin112.pl)