18-latka miała ponad 1,5 promila. Uderzyła volkswagenem w drzewo (zdjęcia)

68-110132

Wczoraj przed godziną 4 w miejscowości Stara Rokitnia auto osobowe uderzyło w przydrożne drzewo. Kierująca pojazdem była nietrzeźwa, miała ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

 

W niedzielę przed godziną 4 na drodze prowadzącej od miejscowości Stara Rokitnia w kierunku Stężycy pojazd osobowy uderzył w przydrożne drzewo. Policjanci interweniujący na miejscu ustalili, że 18-letnia mieszkanka gminy Stężyca kierując samochodem marki Volkswagen Vento straciła panowanie nad pojazdem, a następnie uderzyła w przydrożne drzewo.

Jak się okazało kobieta w chwili zdarzenia miała w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. 18-latka została przetransportowana do szpitala. Nie doznała jednak poważnych obrażeń ciała.

– Chwile grozy przeżył 34-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, który widział całe zajście wracając do domu. Jak przekazał policjantom, zwrócił uwagę na jadący z przeciwnego kierunku samochód, który w pewnym momencie zaczął manewrować po całej drodze, po czym z impetem uderzył w drzewo. Na szczęście znajdował się w bezpiecznej odległości i również jemu nic się nie stało – informuje mł. asp. Katarzyna Szewczuk z ryckiej Policji.

Kobieta już straciła prawo jazdy, teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

68-110131

2017-07-31 12:33:53
(fot. Policja Ryki)