Nie udało się uratować życia kierowcy audi, rannego w wypadku na ul. Mełgiewskiej. Rodzina apeluje do świadków o pomoc

2017-11-10_09.26.49

Ponad tydzień trwała walka o życie mężczyzny, który został ciężko ranny po zderzeniu z pojazdem dostawczym. Mężczyzna zmarł w weekend.

 

W miniony weekend zmarł kierowca audi, który uczestniczył w wypadku, jaki miał miejsce w piątek 10 listopada na ul. Mełgiewskiej w Lublinie. Kilkanaście minut po godzinie 8 rano, na skrzyżowaniu z ul. Frezerów zderzyły się dwa samochody: osobowy i dostawczy. Kierowca audi został uwięziony we wraku pojazdu.

Strażacy musieli użyć specjalistycznych narzędzi hydraulicznych, aby wydostać nieprzytomnego mężczyznę. Wraz z dwoma jeszcze osobami, został on przetransportowany do szpitala. O ile pozostali uczestnicy wypadku nie odnieśli poważniejszych obrażeń ciała, mężczyzna był w stanie krytycznym. Lekarze przez ponad tydzień walczyli o jego życie. W sobotę poinformowali o jego śmierci.

Rodzina zmarłego apeluje do świadków wypadku o kontakt. Prowadzone jest w tej sprawie dochodzenie i bardzo ważne są zeznania osób, które widziały w jakich okolicznościach doszło do zderzenia obu pojazdów. Kontaktować się należy z policją.

2017-11-22 20:30:23
(fot. lublin112.pl)