TVN Turbo nagrywa w Lublinie swój nowy program (zdjęcia)

64

W Lublinie i okolicach od kilku dni można spotkać ekipę telewizji TVN Turbo, która nagrywa materiał do swojego nowego programu. Efekty będzie można obejrzeć pod koniec lutego.

 

Nowy program telewizji TVN Turbo, który ma być jedną z nowości w wiosennej ramówce stacji, będzie opowiadał o pracy ekip pomocy drogowej. Pokaże kulisy tego zawodu, wykonywanego przez ludzi pracujących pod dużą presją czasu i w ciężkich warunkach. Zaprezentowane zostaną prawdziwe awaryjne sytuacje, z którymi muszą mierzyć się przedstawiciele, tej często niedocenianej profesji.

Czasem jest to tylko pomocy przy odpaleniu zastanego auta, innym razem żmudne wyciąganie i wielokilometrowe holowanie. Do tego usuwanie rozbitych w wyniku wypadków i kolizji pojazdów, czy też stawianie na koła przewróconych ciężarówek. Ekipa telewizyjna towarzyszy w pracy tzw. laweciarzom, nagrywając ich najciekawsze i często nietypowe akcje.

Zdjęcia do programu realizowane są na terenie całej Polski. W Lublinie ekipa jest już po raz kolejny i jak nas poinformowano, nie ostatni. Tylko w tym miesiącu zamierza spędzić w naszym regionie jeszcze kilka dni. Premiera programu „Pomoc drogowa 24h” została zaplanowana na niedzielę 25 lutego o godzinie 16:15.

60

61

62

63

65

(fot. lublin112)
2018-02-13 21:04:41