Trzecia DYCHA do Maratonu 1 lutego. Ruszyły zapisy na nocny bieg ulicami Lublina

Ruszyły zapisy na nocny bieg ulicami Lublina. 1 lutego odbędzie się kolejny bieg z cyklu „Cztery DYCHY do Maratonu”. Trzecia DYCHA wystartuje w okolicy stoku narciarskiego Globus Ski, meta będzie w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8.

Trzecia DYCHA do Maratonu

Czas i miejsce
1 lutego 2014 r., sobota, godzina 21:30. Start na ulicy Zana, w okolicy stoku narciarskiego Globus Ski Meta w hali sportowej Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8.

Zapisy
Zapisów dokonywać można za pomocą formularza zgłoszeniowego do 30 stycznia 2014 r. do godziny 12:00 lub do wyczerpania limitu uczestników. Rejestrację i wpłynięcie opłaty można sprawdzić na liście startowej. Liczba uczestników biegu jest ograniczona do 1200 osób. Po wyłączeniu formularza zgłoszeniowego będzie możliwość zapisania się w Biurze Zawodów, o ile wcześniej nie zostanie wyczerpany limit zgłoszeń.

Biuro Zawodów
Biuro Zawodów znajduje się w Hali Widowiskowo-Sportowej „Globus” przy ul. Kazimierza Wielkiego 8.

Biuro będzie otwarte w dniach:
31 stycznia 2014 r. (piątek) w godzinach 12:00–20:00
1 lutego 2014 r. (sobota) w godzinach 10:00–21:00

Biuro będzie przyjmować zapisy oraz wydawać pakiety startowe. Pakiet należy odebrać do godziny 21:00 w dniu biegu. Nieodebranie pakietu do tego czasu może być potraktowane jako rezygnacja ze startu. W takim przypadku organizator nie gwarantuje pakietu uczestnikowi nawet jeśli uiścił on opłatę.

Opłata startowa
Opłata startowa wynosi 30 zł przy płatności elektronicznej on-line w trakcie wypełniania e-zgłoszenia w serwisie STS-Timing do dnia 30 stycznia 2014 r. oraz 40 zł w Biurze Zawodów w dniach 31 stycznia i 1 lutego. Biuro Zawodów będzie przyjmowało wpłaty wyłącznie gotówką.

Trasa
Trasa ma długość 10 km, będzie przebiegała oświetlonymi ulicami miasta, będzie oznaczona co 1km. Trasa posiada atest PZLA.

Start biegu znajduje się na ulicy Zana, w okolicy stoku narciarskiego Globus Ski. Meta w Hali Sportowo-Widowiskowej „Globus” przy ul. Kazimierza Wielkiego 8. Do dyspozycji biegaczy będą szatnie.

Nagrody
Przewidziane są nagrody za pierwsze miejsca w kategoriach wiekowych oraz w klasyfikacji generalnej kobiet i mężczyzn.

Informacje
Regulamin i wszystkie szczegóły dotyczące Trzeciej DYCHY do Maratonu dostępne na stronie: maraton.lublin.eu/pl/trzecia-dycha

2014-01-04 09:31:44
(fot. lublin112.pl)