Tragiczny finał kolizji. Nie żyje pasażerka renaulta (zdjęcia)

68-129248

Wczoraj w Zamościu doszło do niegroźne wyglądającej kolizji pojazdu osobowego z ciężarowym. Kilka minut po zderzeniu pojazdów pasażerka osobówki zasłabła i trafiła do szpitala, gdzie zmarła.

 

Do zdarzenia doszło w środę przed godziną 16:00 na ulicy Dzieci Zamojszczyzny w Zamościu. Zderzyły się tam dwa pojazdy – ciężarowy daf i osobowy renault.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 76-latek kierujący renaultem podczas zmiany pasa ruchu nie zauważył jadącego po jego prawej stronie pojazdu ciężarowego. Doszło do otarcia się pojazdów.

Jak się okazało w wyniku kolizji uczestnicy nie wymagali pomocy medycznej. Jednak po kilku minutach 71-letnia pasażerka renaulta zasłabła i straciła przytomność. Kobieta została przewieziona do szpitala. Tam pomimo natychmiast podjętej akcji reanimacyjnej nie udało się przywrócić jej funkcji życiowych, kobieta zmarła.

Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Funkcjonariusze prowadzą czynności mające na celu wyjaśnienie szczegółowych okoliczności zdarzenia, dalsze badania wykażą również czy nagłe pogorszenie stanu zdrowia pasażerki renault miało związek z zaistniałą kolizją.

68-129247

2018-06-21 12:00:46
(fot. Policja Zamość)