Tragedia na drodze. Trzy osoby nie żyją a cztery zostały ranne (foto) (aktualizacja)

null

We wtorek nad ranem w Czułczycach doszło do czołowego zderzenia dwóch aut. Trzy osoby zginęły na miejscu.

Do wypadku doszło o godzinie 6:15 w miejscowości Czułczyce w gminie Sawin. Na drodze wojewódzkiej nr 812 z Chełma do Włodawy doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych marki audi.

W wyniku wypadku trzy osoby poniosły śmierć na miejscu a cztery zostały ranne. Jak wstępnie ustalono, z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn, jeden z kierujących zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia z prawidłowo jadącym z naprzeciwka drugim pojazdem.

Na miejscu zginęli obaj kierowcy, jeden w wieku 23 a drugi 69 lat, oraz jedna z pasażerek. Pozostali pasażerowie z licznymi obrażeniami zostali przewiezieni do szpitala w Chełmie. Do wypadku doszło na prostym odcinku drogi. Obecnie ustalane są wszelkie okoliczności tego tragicznego wypadku.

Funkcjonariusze policji apelują o ostrożną jazdę, zwłaszcza że coraz częstsze opady deszczu powodują ze drogi stają się śliskie. W poniedziałek doszło w naszym województwie do 7 wypadków drogowych, w których 10 osób zostało rannych a jedna zginęła.

Aktualizacja 13:30

Jak nas poinformowano, najprawdopodobniej do wypadku doprowadził kierowca audi jadący w stronę Chełma. Więcej policjanci ustalą gdy uda się przesłuchać pasażera, który z nim podróżował. Wstępne ustalenia wskazują że zjeżdżając na przeciwległy pas jezdni doprowadził do zderzenia z audi, którym pięć osób jechało na grzybobranie. Dwójka z nich zginęła. W momencie gdy doszło do wypadku w okolicy miejsca zdarzenia występowała gęsta mgła, jednak czy w jakikolwiek sposób przyczyniło się to do tragedii wyjaśni śledztwo.

(fot. KWP Lublin)
2013-09-17 12:35:14