Tłumy na otwarciu supermarketu w Bełżycach (zdjęcia)

null
Tłumy klientów przybyły na otwarcie nowego supermarketu w Bełżycach. Pomimo nadziei, nic nie dawali za darmo.

Pierwsi klienci zaczęli ustawiać się przed nowym sklepem już około godziny 7 rano. Przez dwie godziny, zanim o 9-tej otworzono market dla kupujących tłum liczył już grubo ponad setkę osób, którzy przybyli z nadzieją na zrobienie zakupów w promocyjnych cenach, a wielu liczyło również, że dla pierwszych klientów będą nagrody. Jednak oprócz ciepłego poczęstunku dla zmarzniętych oczekiwaniem nie było nic za darmo.

-Owszem nasi klienci mogą liczyć na niespodzianki, jednak dopiero po dokonaniu u nas zakupów- usłyszeliśmy przed otwarciem. Ci co zrobią zakupy za 20 złotych otrzymają niewielki gadżet, za zakupy za 100 złotych prezent będzie troszkę większy, zaś za 200 złotych jeszcze większy- tłumaczył nam jeden z pracowników. Jednak darmowych telewizorów nie należy się spodziewać uśmiechała się obsługa.

Nowy sklep sieci Intermarché ma powierzchnię 1227 m kwadratowych, klienci maja do dyspozycji 15 tysięcy produktów: wyrobów spożywczych oraz przemysłowych. Obsługę zapewnia 6 kas. Sklepy francuskiej sieci przyciągają klientów własną wędzarnią gdzie na miejscu wytwarzane są wędliny, a klient ma pewność, że są one świeże i mają domowy smak. Obok sklepu powstał parking na 100 samochodów, a w supermarkecie zatrudnienie znalazło prawie 60 osób. Jest to już szósty sklep tej sieci w naszym województwie.

null
null
null
null

(fot. lublin112)
2013-12-05 18:00:35