Targi rolnicze rozpoczęły się w Lublinie (zdjęcia)

null
170 wystawców prezentuje swoją ofertę na Targach Rolniczych AGRO-PARK, które odbywają się w Lublinie.

Punktualnie w sobotnie południe oficjalnie zostały otwarte w Lublinie „Targi Rolnicze AGRO-PARK” zorganizowane przez Targi Lublin i Międzynarodowe Targi Poznańskie. Tegoroczna jesienna edycja targów odbywa się pod hasłem „Nowoczesność i profesjonalizm”. Swoją ofertę na powierzchni 12 tys. m2 prezentuje ponad 170 wystawców z całej Polski oraz z wielu innych krajów m.in. Austrii, Czech, Litwy, Łotwy, Niemiec, Turcji czy Włoch.

Na targach można zobaczyć bogatą oferta maszyn rolniczych niezbędnych w uprawie, maszyn i urządzeń przeznaczonych do hodowli, a także sprzęt dla sadownictwa. Oprócz tego na gości czekają fachowe szkolenia, które poprowadzą zaproszeni przez organizatorów eksperci, a także szereg wykładów dotyczących nowoczesnego rolnictwa. Dodatkowo w konkursie „Rolnik Lubelszczyzny” czy też „Precyzyjny Gospodarz” wyłonieni zostaną najlepsi rolnicy z naszego regionu.

Impreza odbywa się w hali Targów Lublin przy ulicy Dworcowej 11. Dzisiaj potrwa do godziny 17-tej, natomiast w niedzielę w godzinach 09.00 – 17.00. Wejście na targi jest bezpłatne.
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
(fot. lublin112)
2013-10-26 14:13:29