Targi Lublin: ONA&ON rozdają nagrody. Weź udział w konkursie!

Pomimo, że Targi ONA&ON dopiero w listopadzie, to już teraz organizowany jest konkurs METAMORFOZY ONA&ON. Konkurs adresowany jest do par, które w 2016 r. biorą ślub, wybierają się na studniówkę lub bal karnawałowy.

 

ONA&ON to targi oraz ślubne, karnawałowe i studniówkowe pomysły, ale także szansa na wygranie atrakcyjnych nagród o łącznej wartości ok. 10 000 złotych. Targi Lublin w ramach Targów ONA&ON Ślub, Studniówka, Karnawał organizują konkurs dla par – Metamorfozy ONA&ON.

JEŚLI W 2015 r.:
-Planujecie ŚLUB,
-Wybieracie się na STUDNIÓWKĘ,
-Chcecie zabłysnąć w KARNAWALE…

…zgłoście się do jednej z trzech kategorii Konkursu Metamorfozy ONA&ON: Metamorfoza Pary Ślubnej, Metamorfoza Pary Studniówkowej, Metamorfoza Pary Wieczorowej.
Na zgłoszenia par macie czas od 28 września do 11 października!

Co należy zrobić?

 

  • Prześlij Wasze wspólne zdjęcie.

 

Zdjęcia zostaną opublikowane na stronie internetowej ONA&ON oraz na stronie jednej z lokalnych gazet. Od 12 do 25 października będziecie mogli zbierać głosy. Para, która uzyska najwięcej głosów w swojej kategorii wygra nagrody i zostanie gwiazdą Gali Finałowej, która odbędzie się w listopadzie podczas Targów ONA&ON (14-15.11.2015).

Spośród nadesłanych zgłoszeń, w drodze głosowania sms, zostaną wybrani zwycięzcy w każdej z trzech kategorii (Para Ślubna, Para Studniówkowa i Para Karnawałowa). Do wygrania pakiet nagród, m.in. suknie, garnitury, zabiegi kosmetyczne, sesje zdjęciowe, konsultacje ślubne.

2015-10-01 07:52:07
(fot. TL)