Świdnik: Przyszli zatrzymać syna, w szafie znaleźli ojca poszukiwanego listem gończym

IMG_5105-3

Policjanci ze Świdnika podczas zatrzymania poszukiwanego za kradzież 20-latka, znaleźli w szafie jego ojca. Mężczyzna poszukiwany był listem gończym i ma do odsiadki 3 lata m.in. za rozbój.

 

Pod koniec lutego policjanci ze Świdnika zostali powiadomieni o kradzieży telefonu, zegarka i portfela wraz z kartą bankomatową. Pokrzywdzonym okazał się mieszkaniec Świdnika.

– Nieustalony sprawca wykorzystał jego nieuwagę w trakcie jazdy autobusem, a później przy pomocy skradzionej karty wydał blisko 200 zł płacąc za zakupy na stacjach paliw i za kurs taksówką. Straty 28-latek oszacował na 700 złotych – informuje kom. Paweł Leśny ze świdnickiej Policji.

Kryminalni ze Świdnika o dokonanie kradzieży podejrzewali 20-letniego mieszkańca Lublina.

– Kiedy udali się do jego miejsca zamieszkania, nie podejrzewali, że w ich ręce wpadnie ktoś jeszcze. Okazało się, że w szafie ukryty jest mężczyzna, a konkretnie ojciec zatrzymanego 20-latka. Ten schował się przed mundurowymi w szafie, gdyż był poszukiwany listem gończym do ponad 3 letniej „odsiadki” za dokonany rozbój i niepłacenie alimentów – wyjaśnia kom. Paweł Leśny.

Wkrótce poszukiwany listem gończym mężczyzna trafi do więzienia, a jego syn odpowie przed sądem za kradzież.

2017-03-24 11:22:52
(fot. ilustr. lublin112.pl)