Światła nie działały, nie spojrzała na znaki. Cztery osoby w szpitalu po zderzeniu trzech aut na skrzyżowaniu (zdjęcia)

102

Duże utrudnienia w ruchu występują na skrzyżowaniu ul. Narutowicza, Głębokiej, Muzycznej i Nadbystrzyckiej w Lublinie. Zderzyły się tam trzy samochody osobowe.

 

Do wypadku doszło w piątek przed północą na skrzyżowaniu ul. Nadbystrzyckiej Głębokiej, Muzycznej i Narutowicza w Lublinie. Zderzyły się tam trzy samochody osobowe: renault, ford i volkswagen. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierująca renaultem kobieta wyjeżdżała z ul. Muzycznej. Wykonywała manewr skrętu w lewo, w ul. Nadbystrzycką. Wymusiła jednak pierwszeństwo przejazdu na jadącym ul. Głęboką w kierunku ul. Muzycznej fordzie. W wyniku zderzenia obu pojazdów, ford uderzył jeszcze w oczekującego do skrętu w prawo volkswagena.

W zdarzeniu poszkodowane zostały cztery osoby: dwie podróżujące renaultem, oraz dwie z forda. Całą czwórkę przetransportowano do szpitali. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują spore utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112, nadesłane – DZIĘKUJEMY!)
2018-05-26 01:17:43