Suchodoły: Najpierw wpadł z narkotykami, potem źle się poczuł w areszcie (foto)

Policjanci z Annopola zatrzymali wczoraj 19-latka, którzy posiadał przy sobie marihuanę oraz kilka woreczków z różnymi substancjami oraz tabletkami. Młody mężczyzna trafił do aresztu.

 

W środę około godziny 23:30 policjanci z Annopola postanowili sprawdzić zaparkowany pojazd w miejscowości Suchodoły w gminie Gościeradów. Wewnątrz pojazdu znajdowało się pięć młodych osób.

– W trakcie legitymowania funkcjonariusze zauważyli, że jeden z mężczyzn wyrzucił coś pod pojazd i usiłuje oddalić się z miejsca kontroli. Został zatrzymany, a policjanci zabezpieczyli porzucone pakunki. Okazało się, że 19-latek chciał się pozbyć posiadanych narkotyków – informuje st.asp. Janusz Majewski z kraśnickiej Policji.

Mundurowi znaleźli pod pojazdem woreczki z suszem roślinnym oraz inne substancje i tabletki.

– Badanie testerem narkotykowym zabezpieczonego suszu wykazało, iż jest to marihuana o wadze ponad 18 gramów. Substancje w pozostałych woreczkach zostaną przekazane do dalszej analizy – dodaje st.asp. Janusz Majewski.

19-latek został zatrzymany w areszcie. W czwartek rano mężczyzna, ze względu na objawy zatrucia został przetransportowany na oddział toksykologii. Za posiadanie nielegalnych substancji grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

2016-02-25 18:10:04
(fot. Policja Kraśnik)