Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Lubelscy szczypiorniści ponownie ulegli pabianiczanom

Rozczarowanie – to słowo idealnie określa postawę szczypiornistów AZS-u UMCS Lublin w meczu przeciwko drużynie Pabiks FormauDyBy Pabianice. W spotkaniu rozgrywanym w ramach 12. kolejki grupy III A II ligi mężczyzn akademicy ulegli rywalom 24:33, przekreślając tym samym swoje szanse na awans do grupy mistrzowskiej. – Zespół gości był w lepszej dyspozycji niż nasz. Przede wszystkim był skuteczny w ataku. U nas bramkarze obronili jedną czy dwie piłki, przegrywaliśmy pojedynki jeden na jeden, co kończyło się stratą bramki lub rzutem karnym. Próbowaliśmy grać trzema, czterema systemami w obronie w drugiej połowie spotkania. Przez parę minut przyniosło to dobry skutek, lecz przyjezdni znaleźli na to receptę. Myśleliśmy, że przy trzybramkowym prowadzeniu gości nasza gra będzie wyglądała o wiele lepiej. Stało się zupełnie inaczej, zabrakło naszej skuteczności z gry i dobrej dyspozycji w obronie – komentuje szkoleniowiec lubelskiego zespołu.

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW W NASZYM PARTNERSKIM SERWISIE SPORTOWYM – KLIKNIJ W GRAFIKĘ PONIŻEJ