W sobotę otwierają ośrodek Słoneczny Wrotków. Ceny pozostaną bez zmian

W sobotę zostanie otwarty ośrodek Słoneczny Wrotków nad Zalewem Zemborzyckim. MOSiR zapewnia, że czynne będą wszystkie atrakcje a ceny pozostaną na poziomie tych, z ubiegłego roku.

 

Na sobotę, na godzinę 9 rano zaplanowane zostało otwarcie tegorocznego sezonu w ośrodku Słoneczny Wrotków nad Zalewem Zemborzyckim. Do końca lipca ośrodek będzie czynny codziennie w godzinach od 9 do 20. Od sierpnia godziny pracy zostaną skrócone, z kompleksu korzystać będzie można od 10 do 19.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapewnia, że ceny pozostaną na tym samym poziomie, co w roku ubiegłym. Dorośli za wstęp zapłacą 21 złotych, uczniowie do osiemnastego roku życia 14 złotych, dzieci do siódmego roku życia 7 złotych, a grupy zorganizowane po 10 złotych od osoby. Dzieci do trzeciego roku życia wejdą za darmo. Utrzymane zostaną również niższe ceny po godzinie 16. Odpowiednio 15, 10 i 5 złotych.

Kompleks Słoneczny Wrotków składa się z pięciu basenów rekreacyjnych o różnej wielkości: basenu pływackiego, basenu 25-metrowego, dwóch basenów 12 metrowych oraz 7-metrowego brodzika. Na terenie obiektu znajduje się również 100-metrowa zjeżdżalnia „anakonda”, trójtorowa zjeżdżalnia rodzinna, zjeżdżalnia „cebula”, wodny plac zabaw, boisko do siatkówki, plac zabaw dla dzieci „wyspa piratów” oraz restauracja i zaplecze sanitarne.

Nadzór nad bezpiecznym i prawidłowym funkcjonowaniem kompleksu zapewniają wykwalifikowani ratownicy i wyposażona w monitoring służba ochrony.

(fot. lublin112)
2018-06-22 21:47:53