Śmiertelny wypadek pod Radzyniem. Jedna osoba nie żyje

null

W Stasinowie pod Radzyniem Podlaskim doszło do zderzenia dwóch aut. Jedna osoba zginęła.

Do wypadku doszło około godziny 9:30 w miejscowości Stasinów, tuż za Radzyniem Podlaskim na trasie w kierunku przejścia granicznego w Sławatyczach. Jak wstępnie ustalono, w zdarzeniu brały udział dwa samochody osobowe: skoda oraz nissan. Kierujący nissanem w wyniku wykonywania manewru wyprzedzania zrobił to tak niefortunnie, że uderzył w wyprzedzaną skodę, która wytrącona z toru jazdy zjechała na pobocze, następnie do przydrożnego rowu i uderzyła w drzewo.

Na miejsce przyjechały służby ratunkowe, straż pożarna, pogotowie ratunkowe oraz policja. Dwie osoby podróżujące skodą doznały obrażeń ciała i zostały przewiezione do szpitala. Jak się okazało, obrażenia 76-letniego mężczyzny, który kierował pojazdem były tak poważne, że lekarzom nie udało się uratować jego życia. Na miejscu wypadku jest już prokurator, który nadzoruje czynności śledczych.

Droga krajowa nr 63 pomiędzy Radzyniem a Sławatyczami jest w miejscu wypadku całkowicie zablokowana. Policja kieruje pojazdy na objazd przez miejscowości Zbulitów i Wohyń. Utrudnienia w tym miejscu mogą potrwać do godziny 13-tej.

null
null
null
null
null
null
null

Za zdjęcia dziękujemy naszym przyjaciołom z Iledzisiaj.pl
2013-12-21 10:44:46