Słoneczny Wrotków zamknięty. Trwa oczekiwanie na lepszą aurę

60-3i

Końcówka czerwca nie rozpieszcza nas temperaturami. Kilkanaście stopni na plusie i deszcz sprawiły, że kompleks basenów na Słonecznym Wrotkowie został zamknięty.

 

Dwa dni temu rozpoczął się nowy sezon w kompleksie basenów Słoneczny Wrotków. Wczoraj niestety obiekt został zamknięty z powody niesprzyjającej pogody.

Niskie temperatury i padający deszcz zmusił zarządcę obiektu, czyli lubelski MOSiR, do zamknięcia kopleksu basenów. Wiele osób, komentujący wpisy na Facebooku Słonecznego Wrotkowa uważa, że MOSiR o miesiąc spóźnił się z otwarciem, biorąc pod uwagę bardzo ciepły i słoneczny maj. Na chwilę obecną, być może dopiero następny tydzień przyniesie pogodę, która pozwoli na otwarcie basenów na Wrotkowie.

 

Komunikat z niedzieli

Dzisiejszy komunikat

Kompleks Słoneczny Wrotków składa się z 5 basenów rekreacyjnych o różnej wielkości: basenu pływackiego, basenu 25-metrowego, dwóch basenów 12 metrowych oraz 7-metrowego brodzika. Na terenie obiektu znajduje się również 100-metrowa zjeżdżalnia „anakonda”, trójtorowa zjeżdżalnia rodzinna, zjeżdżalnia „cebula”, wodny plac zabaw, boisko do siatkówki, wyspa piratów – plac zabaw dla dzieci, restauracja oraz zaplecze sanitarne.

W pobliżu znajduje się wypożyczalnia sprzętu wodnego i rekreacyjnego, która w swojej ofercie posiada kajaki jedno i dwu-osobowe, rowery wodne, rowery górskie, sprzęt do windsurfingu. Wypożyczalnia pełni także rolę zaplecza dla obsługi spływów kajakowych.

W części niepłatnej okalającej kompleks basenowy znajdują się punkty gastronomiczne wraz z infrastrukturą dla klientów i ich dzieci – brodzik z uzdatnioną wodą, place zabaw i urządzenia do ćwiczeń.

Na obiektach obowiązuje zeszłoroczny cennik dostępny tutaj – kliknij.

2018-06-25 17:53:47
(fot. archiwum)