Skoda uderzyła w latarnię. Wcześniej zderzyła się z volkswagenem (zdjęcia)

Utrudnienia w ruchu na Drodze Męczenników Majdanka w Lublinie. Wieczorem doszło tam do wypadku, dwie osoby trafiły do szpitala.

 

Do wypadku doszło we wtorek około godziny 19. na Drodze Męczenników Majdanka w Lublinie. W rejonie skrzyżowania z ulica Sulisławicką samochód osobowy uderzył w latarnię. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, kierująca skodą kobieta, jechała lewym pasem w kierunku Majdanka. Przed skrzyżowaniem, postanowiła zmienić pas ruchu, jednak w trakcie tego manewru uderzyła w jadącego prawym pasem volkswagena.

W wyniku zderzenia kierująca skodą straciła panowanie nad kierownicą w wyniku czego auto zjechało na pas zieleni i uderzyło w betonowy słup latarni. Na miejscu wypadku interweniowały dwa zastępy straży pożarnej, karetki pogotowia ratunkowego oraz policja. Dwie osoby, ze skody, kierująca oraz jej pasażerka, zostały przetransportowane do szpitali.

W chwili obecnej nie jest jeszcze znany ich stan zdrowia. Na miejscu wypadku pracują funkcjonariusze policji, którzy ustalają dokładne okoliczności zdarzenia. Jeden pas jezdni w kierunku Majdanka jest całkowicie zablokowany.

(fot. lublin112)
2014-12-09 19:59:01