Przystanek „Królowej Justyny” powstał w Zamościu (foto)

null
Po tym jak przystanek „os. Słoneczny STOCH” został ciepło przyjęty przez pasażerów, z okazji kolejnego złotego medalu w Zamościu powstał kolejny, tym razem „Królowej Justyny”.

Sukcesem okazał się pomysł pracowników zamojskiego MZK, gdzie w związku z narastającym zjawiskiem „Stochomanii” i radością mieszkańców ze zdobycia złotego medalu przez naszego skoczka Kamila Stocha na Olimpiadzie w Sochi, zaproponowali by zmienić nazwę przystanku os. Słoneczny Stok, na os. Słoneczny STOCH. Władze spółki dali zielone światło i od środy do końca olimpiady będzie to oficjalna nazwa przystanku.

Mieszkańcy pochwalali pomysł, więc po dzisiejszym złotym medalu Justyny Kowalczyk na jej cześć nazwano kolejny z przystanków. -Złoty medal Justyny Kowalczyk na igrzyskach olimpijskich to powód do wielkiej radości wszystkich Polaków. Życząc dalszych sukcesów naszym sportowcom i stale im kibicując Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. w Zamościu postanowił uczcić tą pamiętną chwilę poprzez kolejną zmianę nazwy przystanku z „Królowej Jadwigi” na” Królowej Justyny” –wyjaśnia Jarosław Maluha, prezes MZK.

(fot. MZK Zamość)
2014-02-13 20:20:57