We wtorek po południu w miejscowości Czułczyce Kolonia doszło do tragicznego wypadku. Zginął pieszy potrącony przez volkswagena.
Do zdarzenia doszło we wtorek po południu w miejscowości Czułczyce Kolonia w powiecie chełmskim. Policjanci otrzymali zgłoszenie o potrąceniu pieszego przez pojazd osobowy.
Na miejscu mundurowi wstępnie ustalili, że kierujący pojazdem marki Volkswagen, 42-letni mieszkaniec gminy Sawin potrącił mężczyznę prowadzącego rower. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego.
Niestety pomimo podjętej reanimacji, 56-letni mężczyzna zmarł na miejscu w wyniku odniesionych obrażeń. Policjanci ustalają dokładne okoliczności wypadku.
2017-12-13 17:57:54
(fot. Policja Chełm)
Czekamy na szczegoliki aby wylac wiadro pomyj albo na rowerzyste albo na kierowce
Zgłoś komentarz
Jakaś plaga tych wypadków z udziałem pieszych i rowerzystów ostatnio 🙁
Zgłoś komentarz
szarobure ubranie rowerzysty jest super maskujące popołudniową porą w grudniu
Zgłoś komentarz
Sie jedzie na tyle szybko na ile pozwalają warunki. Masz słabe światła jedziesz na tyle powoli żeby móc zareagować.
Zgłoś komentarz
„Lubelski kozioł” (chyba osioł by bardziej pasowalo do autora?) od razu widać że nigdy nie siedziales za kierownica…. daruj sobie wypowiadanie sie na tematy o których nie masz pojecia….
Zgłoś komentarz
Ciekawe czy chociaż jedno światło miał. Kiedy rząd zrobi porządek z przepisami dotyczącymi poruszania się pieszych i rowerzystów po drodze bez świateł bo element odblaskowy poza terenem zabudowanym to za mało. Kierowca za spaloną żarówkę postojową dostaje mandat, a nawet traci dowód.
Zgłoś komentarz
Przykre. Kamizelka za 5 złotych mogła uratować mu życie… Nie rozumiem skąd taka niechęć do ich noszenia.
Zgłoś komentarz
Bo wsioka nie przekonasz.
Zgłoś komentarz
A widzieliście kiedyś pieszego, który prowadząc rower znajduje się na zewnątrz drogi?
Zgłoś komentarz