Pracownicy lubelskiego lotniska z prezesem na czele stworzyli zespół muzyczny. Tak świętowano piąte urodziny Portu Lotniczego (wideo)

66

Port Lotniczy Lublin przedstawił krótkie nagranie, na którym zaprezentowano, jak obchodzono piątą rocznicę powstania lotniska. Był zespół muzyczny złożony z pracowników oraz tort dla pasażerów.

 

Pomimo kilku niekorzystnych dla lubelskiego lotniska decyzji linii lotniczych, miniony rok był dla Portu Lotniczego Lublin udany. W planie było obsłużenie 400 tys. podróżnych, tymczasem w ciągu całego roku przez lotnisko przewinęło się 430 346 pasażerów. Rok wcześniej było to dokładnie 377 606 podróżnych. Wykonano łącznie 4980 startów i lądowań.

Nic więc dziwnego, że grudniowe piąte urodziny przebiegały w radosnej atmosferze. Dla pasażerów, którzy tego dnia korzystali z usług lotniska, zagrał wyjątkowy zespół złożony z pracowników. Prezes zarządu Krzysztof Wójtowicz zasiadł za perkusją zaś rzecznik lotniska Piotr Jankowski oraz dyrektor handlowy Ireneusz Dylczyk zagrali na gitarach.

W skład zespołu weszli również koordynator działu handlingu Cezary Małyska oraz Zbigniew Nankiewicz ze służby ochrony. Wsparcie wokalne zapewnił świdnicki wokalista i laureat Szansy na Sukces Maciej Olechnowicz. Dla pasażerów przygotowano także poczęstunek w postaci tortu. Władze lotniska planują, że w rozbudowanej hali odlotów, przy której prace mają ruszyć w tym roku, zostanie udostępniony pasażerom jeden z instrumentów muzycznych.

(wideo – Port Lotniczy Lublin)
2018-01-12 23:37:08