Potrącił rowerzystkę i uciekł. Prawda okazała się zupełnie inna

DSC00813

Lubelskie służby ratunkowe interweniowały do potrącenia rowerzystki. Jak się okazało, kobieta była pijana, a żaden pojazd w nią nie wjechał.

 

W poniedziałek o godzinie 14:56 służby ratunkowe zostały powiadomione, że w miejscowości Zemborzyce Wojciechowskie potrącona została rowerzystka. Zdarzenie miało miejsce na tzw. Tatarówce, około 3 km od linii kolejowej Lublin – Kraśnik. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ratownicy zastali kobietę uskarżającą się na dolegliwości po wypadku. Jak wyjaśniał nam podkom. Andrzej Fijołek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, funkcjonariuszom przekazano, że rowerzystka została potrącona przez samochód dostawczy białego koloru. Kierowca zaś odjechał z miejsca zdarzenia.

Przeprowadzone przez policjantów czynności wykazały, że żadnego potrącenia nie było. Rowerzystka miała dwa promile alkoholu w organizmie. Gdy przejeżdżało obok niej auto dostawcze, kobieta straciła równowagę i przewróciła się doznając podczas upadku na jezdnię niegroźnych obrażeń ciała. Przetransportowano ją do szpitala.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2018-06-13 21:26:40