Czwartek, 25 kwietnia 202425/04/2024
690 680 960
690 680 960

Polska rozpoczęła mistrzostwa od przegranej z Senegalem. Zobaczcie jak kibicowali mieszkańcy Lublina

– Polacy nic się nie stało! – tak po 94 minutach niektórzy lubelscy kibice podsumowali pierwsze spotkanie Polaków na mistrzostwach w Rosji. Drużyna Adama Nawałki uległa Senegalowi 1:2.

Wszyscy liczyli na zwycięstwo reprezentacji Polski, niestety pierwszy mecz podopiecznych Adama Nawałki na stadionie w Moskwie, zakończył się porażką. Oglądając spotkanie można było odnieść wrażenie, że polskim piłkarzom zabrakło głównie dokładności, a większość akcji rozbijała się o senegalską obronę.

Dopiero pod koniec spotkania Polacy przebudzili się i w 86 minucie strzelili kontaktowego gola. Jego autorem, po dośrodkowaniu w pole karne, był Grzegorz Krychowiak. Niestety podopieczni Nawałki za późno ruszyli do ataku i spotkanie po 94 minutach zakończyło się 2:1 dla Senegalu. Jedną z bramek Senegalczycy zaliczyli po golu samobójczym Thiago Cionka w 38 minucie, a kolejną bramkę nasz reprezentacja straciła w 61 minucie po strzale M’Baye Nianga.

W lubelskiej Strefie Kibica przy Arenie Lublin było gorąco do ostatniej minuty meczu. Zobaczcie jak kibicowali mieszkańcy Lublina.