Polo Hit Festival na Arenie Lublin. Ruszyła sprzedaż biletów

40

Na początku wakacji na Arenie Lublin odbędzie się festiwal muzyki disco polo. Dzisiaj ruszyła sprzedaż biletów na wydarzenie.

 

Koncert Polo TV Hit Festival Arena Lublin 2017 odbędzie się w sobotę 1 lipca na Arenie Lublin. Imprezę zorganizuje Grupa ZPR Media i należący do niej kanał Polo TV. Ma to być jedno z największych tego typu wydarzeń w tym roku w Polsce. Wśród wykonawców na scenie zaprezentują się m.in. Weekend, MIG, Power Play, Czadoman, Mirami, Marcus P, Fanatic, Kordian, Camasutra, B-QLL, Eratox, Jagoda, Megustar, Stereo, Faster, Fisher & Rutkowski, Zajefajni oraz Lili. Do tego obchodząca 25 – lecie występów Magdalena Pańkowska czyli Shazza. Zanim jednak scenę opanują gwiazdy tego nurtu muzycznego, odbędzie się finał Disco Star, czyli znanego z telewizji programu typu talent show, gdzie amatorscy wykonawcy usiłują zyskać sławę.

Ośmiogodzinny koncert podzielony został na cztery części. Na początku wystąpią finaliści i laureaci 5. edycji popularnego talent show „Disco Star”. Druga część imprezy to emitowany na żywo w Polo TV koncert 20 najgorętszych premier muzycznych ostatniego roku. Następnie odbędzie się koncert jubileuszowy z okazji 25-lecia scenicznego Shazzy. Wydarzenie to poprowadzi Sławomir Świerzyński, lider zespołu Bayer Full. W czwartej części festiwalu, odbywającej się pod hasłem „Najlepsi z najlepszych”, usłyszymy największe hity disco polo w wykonaniu największych gwiazd.

Dzisiaj ruszyła sprzedaż wejściówek na wydarzenie. Można je zakupić w Internecie na: www.ebilet.pl, www.twojbilet24.pl, jak zapowiada organizator, będą też dostępne w dniu koncertu w kasach stadionu. Ceny wejściówek na trybuny zaczynają się od 24,90 zł, bilety na płytę Areny można nabyć już od 29,90 zł. -Przygotowaliśmy też specjalną ofertę dla studentów. W czasie Lubelskich Dni Kultury Studenckiej studenci będą mogli kupić bilety po 19,90 zł. Bilety studenckie będzie można nabyć tylko w miejscach odbywania się majowych koncertów w Lublinie – wyjaśnia Miłosz Bednarczyk z lubelskiego MOSiR-u. Co ważne, festiwal ma być imprezą cykliczną. Organizator podpisał z lubelskim MOSiR-em list intencyjny na najbliższe trzy lata.

41

(fot. lublin112, nadesłane)
2017-05-02 16:12:41