Pokłócili się o kobietę. Zranił nożem znajomego

jackknife-2881117_960_720

Podczas imprezy zakrapianej alkoholem pomiędzy dwoma mężczyzna doszło do nieporozumienia. Jeden z nich z zazdrości o kobietę zranił nożem swojego znajomego.

 

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę około godziny 19 na terenie gminy Niemce. Policjanci otrzymali informację, że podczas imprezy zakrapianej alkoholem pomiędzy dwoma uczestnikami doszło do nieporozumienia. W pewnym momencie jeden z nich ranił w nogę innego uczestnika imprezy. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego i policja.

– Mundurowi ustalili, że między 28-latkiem a 45-latkiem doszło do kłótni o kobietę. W pewnym momencie najmłodszy uczestnik 4 osobowej imprezy chwycił za nóż i ranił nim dwukrotnie w nogę starszego znajomego – relacjonuje zdarzenie st.sierż. Kamil Karbowniczek z KWP Lublin.

Poszkodowany mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Tam okazało się, że rany nie są groźne i nie zagrażają życiu i zdrowiu 45-latka.

– Funkcjonariusze zatrzymali 28-latka i osadzili w policyjnym areszcie. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli pod znacznym wpływem alkoholu. Wczoraj po wytrzeźwieniu 28-latek usłyszał zarzut spowodowania naruszenia czynności narządu ciała trwające nie dłużej niż 7 dni – wyjaśnia st.sierż. Kamil Karbowniczek.

O losie 28-latka zadecyduje sąd. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

2017-11-14 17:08:17
(fot. pixabay.com)