Pogubił się na parkingu przy lotnisku. Kierowca minął szlaban i zawiesił się (foto)

2018-08-07_12.42.07

Wczoraj około południa na parkingu przy Porcie Lotniczym Lublin doszło do nietypowego zdarzenia. Kierowca pojazdu osobowego próbując ominąć szlaban zawiesił się pojazdem na infrastrukturze parkingu.

 

Do zdarzenia doszło we wtorek na parkingu przy Porcie Lotniczym Lublin. Od naszego Czytelnika otrzymaliśmy informację, że jeden z kierowców próbował ominąć szlaban, jednak jego pojazd zawiesił się na krawężnikach na pasie zieleni.

Na miejscu interweniowała Straż Ochrony Lotniska oraz funkcjonariusze straży granicznej.

Por. Dariusz Sienicki rzecznik prasowy Komendanta Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej poinformował nas, że kierowca pojechał swoim pojazdem „pod prąd” i później próbował wjechać na właściwy kierunek jazdy. Po chwili samochód zawiesił się na krawężnikach. Kierowca pojazdu, za popełnione wykroczenie, został ukarany przez funkcjonariuszy straży granicznej mandatem karnym w wysokości 300 zł, z ustawy Prawo Lotnicze (Art. 210 ust.1 p.7).

Oprócz mandatu kierowca poniósł koszty lawety. Niewykluczone też, że pojazd został uszkodzony. Jak przekazał nam zarządca parkingu, mężczyzna wybrał najgorsze rozwiązanie z możliwych.

2018-08-08 09:06:54
(fot. nadesłane)