Pobili i skopali 20-latka, złamali mu nos


Czterech rzuciło się na jednego, po czym go skopali i pobili. Teraz napastnicy oglądają otoczenie zza krat.

Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę w miejscowości Izbica w powiecie krasnostawskim. Do idącego wraz z kolegą 20-latka podeszła grupa czterech mężczyzn, którzy otoczyli dwójkę kolegów i zaczęli ich popychać. Jednemu z nich udało się uciec, wtedy jeden z napastników uderzył 20-latka pięścią w twarz, a gdy ten pod wpływem uderzenia się przewrócił, cała czwórka zaczęła go bić i kopać po całym ciele.

Po kilku minutach wyrwali napadniętemu plecak i uciekli. W tym samym czasie, kolega napadniętego, który uciekł, zawiadomił o wszystkim policję. Gdy na miejsce przyjechał patrol, napastników już nie było, funkcjonariusze ruszyli ich śladem, jednak odnaleźli tylko porzucony w krzakach plecak.

Na miejsce wezwane zostało pogotowie ratunkowe, które zabrało poszkodowanego do szpitala. Doznał on m.in. złamania nosa oraz ogólnych potłuczeń ciała. Lekarze założyli mu również kilka szwów na rany doznane w wyniku pobicia.

Policjanci zaczęli poszukiwania sprawców. Po ustaleniu ich rysopisów zatrzymano już ich kolejnego dnia. Okazali się nimi 4 mieszkańcy gminy Izbica w wieku od 20 do 23 lat. Obecnie przebywają w policyjnym areszcie. Wkrótce usłyszą zarzuty.

(fot. lublin112)
2014-03-02 12:26:07