Pijany kierowca bmw zakończył jazdę na polu. Mężczyznę złapali, pasażerka uciekła (zdjęcia)

60

Wczoraj wieczorem kierowca bmw swoją podróż zakończył na przydrożnym polu. Mężczyzna był pijany, znaleziono też ślady narkotyków.

Do zdarzenia doszło w sobotę wieczorem w Bogucinie. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o pojeździe, który wypadł z drogi i zatrzymał się na przydrożnym polu. Na miejscu okazało się, że kierowca bmw stracił panowanie nad pojazdem, a następnie zjechał z drogi i zatrzymał się na przydrożnym polu.

Świadkowie, którzy wyczuli od kierowcy woń alkoholu, dokonali obywatelskiego ujęcia, gdyż mężczyzna starał się oddalić. Uciec udało się za to kobiecie, która podróżowała pojazdem jako pasażerka. Powiadomieni o wszystkim policjanci ustalili, że to nie był pierwszy raz, kiedy mężczyzna prowadził samochód po pijanemu.

– Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Niemcach dokonali badania alkomatem kierowcy. Jak się okazało, 26 – letni mieszkaniec gminy Garbów miał 1,8 promila alkoholu w organizmie. Co więcej, posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, który obowiązuje do kwietnia 2020 roku – wyjaśniał nam st. sierż. Kamil Karbowniczek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Podczas przeszukania auta znaleziono woreczek strunowy z niewielką ilością białego proszku. Został on przesłany do analizy. Badanie na obecność środków odurzających w organizmie kierowcy dało wynik negatywny. Niebawem 26-latek znów stanie przed sądem.

2017-12-17 16:54:30
(fot. nadesłane Dawid)