Pijany kierowca bmw wjechał w autokar. Chciał uciec

IMG_4972-1024x682

Kierowca bmw uderzył w tył autokaru, a następnie usiłował zbiec z miejsca zdarzenia. Uniemożliwili mu to pasażerowie oraz kierowca autokaru. Sprawca kolizji miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

 

W czwartek wieczorem puławscy policjanci otrzymali informację o zdarzeniu drogowym na ulicy Tysiąclecia Państwa Polskiego w Puławach. Z relacji zgłaszającego wynikało, że sprawca chciał uciec.

– Na miejscu interweniowali funkcjonariusze ruchu drogowego, którzy zatrzymali awanturnika i ustalili co się dokładnie wydarzyło. Z relacji świadków wynikało, że tuż po tym gdy kierowca autokaru zatrzymał się przed skrzyżowaniem, w tył jego pojazdu uderzyło bmw. Jego kierowca wysiadł i próbował uciec z miejsca, ale został zatrzymany przez pasażerów i kierowcę autokaru – relacjonuje zdarzenie mł.asp. Ewa Rejn-Kozak z puławskiej Policji.

Mężczyzna był wulgarny i agresywny. Policjanci zbadali trzeźwość awanturnika. 23-latek z powiatu kozienickiego miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

– Zostało mu zatrzymane prawo jazdy. Trafił do policyjnego aresztu, po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności – dodaje mł.asp. Ewa Rejn-Kozak.

2017-08-12 08:25:11
(fot. ilustr. lublin112.pl)