Nowe połączenie z lubelskiego lotniska. Ryanairem do Dublina

Dwa razy w tygodniu linie lotnicze Ryanair będą obsługiwać połączenie z Lublina do Dublina. Można już rezerwować bilety, których cena rozpoczyna się od 179 zł za lot w jedną stronę.

 

W czwartek linia lotnicza Ryanair oficjalnie ogłosiła, że uruchamia z lubelskiego lotniska nowe połączenie do Dublina. Pierwszy samolot wystartuje 25 października a loty będą wykonywane dwa razy w tygodniu, w środy i niedziele. Można już rezerwować bilety, których ceny zaczynają się od 179 zł za lot w jedną stronę. W tą kwotę wliczone zostały już podatki oraz opłaty lotniskowe.

Wprowadzono również wiele udogodnień dla pasażerów. Są wśród nich m.in. przydzielane miejsca, druga darmowa mniejsza torba podręczna, zmniejszone opłaty, nowa strona internetowa, nowa aplikacja mobilna i mobilne karty pokładowe, jak również pakiet usług dla rodzin Family Extra.

-Polscy klienci już dokonali wyboru i latają z linią lotniczą Ryanair z powodu niskich cen, wiodącej w branży obsługi klienta i bardzo dużego wyboru połączeń. Obecnie mogą rezerwować loty na naszej ulepszonej stronie internetowej oraz używając naszej nowej aplikacji mobilnej. Wprowadzanie coraz większych udogodnień, takich jak nowa strona internetowa, druga, mniejsza darmowa torba podręczna, przydzielane miejsca, możliwość korzystania z urządzeń elektronicznych podczas całego lotu oraz oferty dla rodzin: Family Extra i klientów biznesowych: Business Plus, udowadnia, że Ryanair oferuje swoim klientom dużo więcej, niż tylko niskie ceny – wyjaśnia Katarzyna Gaborec-McEvoy z Ryanair.

(fot. lublin112)
2015-03-12 18:42:53